Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbagy v sedackach - 206 1.4HDI


restiicek

Recommended Posts

Nejlépe sehnat jinou jednotku airbagů a druhé bagy (nebo zmíněný odpor) Ale se starou (bouchnutou) jednotkou bude kontrolka svítit furt. Jednotka je na středovém tunelu pod popelníkem.

 

XA s bočnímy bagy? nějaká dobře vybavená:mrk Já nemám ani centrál a bag jenom jeden:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, central, klima, 4 bagy, all inclusive😆😆 ale nema to zadni sterac, coz me celkem prudi, ty ho na ty svoji mas? Pripadne da se tam nejak dodelat? Mam tam akorat takovou gumovou zaslepku.

Kazdopadne diky za rady, bag je nakonec bouchlej jenom ve spolujezdcove sedacce, takze sezenu jeste jednotku a treba to projde i dalsi technickou😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, zadní stěrač mám:) a díky tomu, že je to rok 05 a tudíž multiplex (MUX), tak přední stěrače mají proměnlivou rychlost stírání podle rychlosti (nebo při zastavení) a zadní se při zapnutých předních a zařazení zpátečky zapne automaticky.

Ještě mám přes MUX nastavené rozsvěcování po nastartování, jinak nic, bez klimy okna na kličku... Jenom přemýšlím, že místo zadních plechů dám okýnka z osobáku, ať se aspoň trochu točí vzduch.

 

Zadní stěrač by měl jít dodělat, asi záleží jestli tam jsou dotažené dráty (mám pocit, že je tam 3pinový konektor) a jestli máš na páčce možnost zadního stěrače nebo bys musel vyměnit buď páčku nebo celý COM.

 

Ještě je možnost vyměnit celé sedačky (záleží asi na rozdílu ceny), můžeš vzít z jakékoli verze, přístup dozadu nepotřebuješ, ale je blbý přístup ke šroubům vepředu u středového tunelu. na jaře jsem dával jiné, protože původní byly prosezené a nechápu jak to mohli ve fabrice montovat. Jinak šrouby jsou torx 40 nebo 45

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude nejlepsi vymenit cely ty sedacky, protoze u ridice je sice bag ok, ale je tam ve spodu vylozene dira, nechapu jak se z toho ta vypln mohla vyrvat😆 Takze ten posez je jak kdybych sedel na podlaze. Provizorne jsem to nejak vycpaval, ale za moc to nestoji, ty sedacky teda nemusej bejt primo z xa? Ty by se shanely asi trochu hur, takze jestli by tam sly dat klasicky treba z tridveraku tak by to bylo super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste bych mel otazku trochu mimo, odkupoval jsem to XA od firmy (je to vedeny jako N1 v TP) a jeste jsme to neprepsali, protoze na mistni dopravce berou kvuli korone jenom online objednany a je tam narvano na tydny dopredu. Ve velkym technicaku jsou napsany 2 sedacky, v malym je jich 5. Mohl by s tim byt problem na evidencce? Abych tam nejezdil zbytecne😆

Upraveno uživatelem restiicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod tou výplní jsou natažené pružné dráty. Uvidíš až to vyndáš. Já jsem kdysi mezi to strčil kus plechu, ale nebylo to ono. Teď mám sedačky myslím snad z pětidveřové, ale tím si nejsem jistý, rozhodně z osobní:) aspoň je ze zadu opěradla kapsa třeba na vesty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tam asi motorek bude, ale asi někdo ulomil / uřezal tu hřídelku na stěrač. Každopádně tam je gumová pruchodka. A ten plast z vnitřní strany je jenom nacvakany, ten sundas raz dva a budeš hned vědět:D

 

Tak v malém TP je chyba, to je jasný, teď je otázka, co se bude dít. Jestli si toho technik všimne, tak by měl dát "nevyhovuje" a úředník ať si poradí. Nebo si nevšimne a pak bych byl v klidu:roker já už to auto mám přes deset roků, a přepis byl tehdy v klidu, takže v tom ti moc neporadím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...