Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Le Blanc 5008


Marekhofman

Recommended Posts

Ahoj, přidávám se do klubu. Včera jsem převzal 5008 1.5 bluehdi, manual, active. Dostal jméno Le Blanc. 

Příplatková výbava: el. sklopná zrcátka, zatmavena skla, vyhrev sedadel, visiopark a kamera vzadu, mirror screen.

Brali jsme jeden z posledních skladových vozů, měli jsme celkem štěstí, že v Brně (RM Servis) měli skladem přesně to, co jsme chtěli. Jinak úplně skladem nebylo, bylo na překladišti v Trnavě, nabíral zpoždění, takže jsme se klepali, aby nepřišel lockdown a neprebirali jsme auto až na sněhu 😀 Přístup autosalonu byl ale skvělý a klidně bych tady auta kupoval každej tejdnen 😀

Teď koukám na nějaké doplňky, například chromovana lišta pod dveře kufru, na prahy atd. Pokud máte zkušenost s jakýmikoliv doplňky, tak uvítám.

Jinak je to po 405, 206, 406, 407sw a 2008 již šestý lvíček v rodině. Já konkrétně ale přecházím z šestiválce bmw e39, takže v tomhle ohledu trochu downgrade😀

Přikládám první rychlé fotky, další budou přibývat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest Petr 3008

Jasný, já spotřebu taky neřeším, v podstatě je to úplně jedno, jen se mi to tvoje číslo líbilo.. A je fakt, že já zase kamarád s tempomatem moc nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Petr 3008

Mě to do první garančky počítalo normálně, teď se to na mě rozsvítilo už po 5 tisících. Zbývá mi ještě asi 1100 km, tak se budu muset v nejbližší době poptat v servisu co s tím provedem.  Jen doufám, že mě to někde neodstaví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavne aby to znova po servise neukázalo za 5 tisíc km znova na servis. Už sme to tu rozoberali buď v sekcii 3008 alebo 5008 i ja osobne. Mne to moja 3008 spravila tiež. Peugeot v určitých podmienkach vymení na svoje náklady olej + pre programuje riadiacu jednotku a nastaví napevno 30tisic alebo Rok a už nebude nič skracovať. Prijímací technici Vas hneď odbiju, že auto si to počíta samo a sníma viskozitu oleja, počet štartov a podobne. Trvať na reklamácii je nato vydaný TSB servisný opravný postup v Peugeot Service Boxu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...