Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Matrace do postele


Charlie 1

Recommended Posts

My měníme matrace cca po 7 letech. Letos v dubnu jsem koupil https://www.lidl.cz/p/meradiso-7zonova-tastickova-matrace-rulli-90-x-200-cm/p100324897 a konstatuji, že žádnou pěnu, línou, nelínou, s pamětí nebo bez paměti ani žádnou jinou už nechci, a následující matrace bude opět s taštičkovými pružinami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl taky taštičkovou,jenže je problém,že se nedoporučujou na lamelovej rošt.:myslim A chtěl jsem tvrdou matraci.

Udělal jsem proto tak trochu kompromis,plácnul se přes kapsu a koupil pěnovou se segmentama.Je to od stejný firmy jak píše @Charlie 1 a nejdůležitější je opravdu objemová hmotnost kg/m3.Záruka 10 let,životnost 15-20. Mám ji rok a zatím spokojenost,tak uvidíme. Je to tahle https://www.spime.cz/luxusni-matrace-bonell-air-medium?eid=118.3302.5003.5103.5219

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Salda prodává matrace..... Na pevný desky ji můžeš dát, ale nebude tak komfortní a asi ji dřív prolezis...., jinak objemová hmotnost v pohodě na vaši váhu..... 

 

My co máme teď matrace tak spíme jak miminka.... 

 

Měli jsme tyhle slupky.... A na nich se to uz nedalo..... Uvidíme výdrž..... Vzal jsem i aktivní lamelovy rošt.... 

 

IMG_20211121_155649.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Byla moc tvrdá a bolí záda? 

Já jsem s matracemá spokojený, ráno jsem odpočatý prostě paráda, nic neboli mohu jen doporučit, manželka i děti spokojený, ještě uvidíme výdrž matrace.... 

Upraveno uživatelem pavelu96
Upraven formát vložení příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...