Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Netušíte co je s OK406? Aneb omrknutí autí u Českých Budějovic....


Hafity

Recommended Posts

Netušíte, jestli je @OK406 v pořádku? Naposled tu byl 25.10., takže neodpověděl na SZ. A ani na SMS a telefonáty nereaguje, Obě čísla, co na něj mám vyzvání, ale nikdo to nezvedá....

Není tu ještě někdo jiný z ČB a okolí, kdo by mi omrknul 407?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, jsem vcelku v pořádku. Jen mi nebylo dobře, tak jsem ležel a ani na počítači = fóru P-C jsem nebyl, tak to už bylo špatný. Zítra musím na vyšetření do nemocnice v Č. Budějovicích. To je tím, že člověk nechodí k lékaři a snaží se vše vyléčit doma sám a vzít si dovolenou. Dnes je mi o něco lépe, tak hned jsem šel na fórum P-C a ze slušnosti odpověď a SZ. Z Č. Budějovic je člen @EronixHD a myslím @Jirka.budejovice.
Přeji všem pevné zdraví a ať tato ,,zvláštní" doba brzy skončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jarmyl: děkuji! A nějaké tel. spojení? Bazoš tak nějak podle PSČ melduje, že je ta 407 ve Starých Hodějovicích....

https://auto.bazos.cz/inzerat/127159331/peugeot-407-20-16v-benzin-2004.php

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Hafity changed the title to Netušíte co je s OK406? Aneb omrknutí autí u Českých Budějovic....

Tak jsem asi zavrkal a jako vždy budu těsně druhý :roker Asi budu do vyhledávačů zadávat rádius 50km, abych nemusel nikoho otravovat.... No jednu šelmu jsem už poblíž našel.... Akorát nemá hřívu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity nikoho ,,neotravuješ". Pouze se to sešlo v nevhodnou dobu. Jak jsem Ti psal, rád bych ti pomohl. A tak když jsem nemohl osobně, vypsal jsem členy P-C, o kterých vím, že jsou z ČB. Jinak musím napsat, že do covid 19 - pozitivní je zařazen úplně každý i s obyčejným kašlem. Lékař Vás fyzicky nevyšetří, pouze Vám sdělí po mobilu, že si máte koupit kapky proti kašli, ale hlavně musíte na vyšetření na covid 19, i když ví, že máte pouhý kašel.. Jako každý podzim, mám v tuto dobu kašel:D a kapky hned zabrají. Takže je člověk zbytečně v karanténě a je na něho pohlíženo jako na nějakou nebezpečnou událost. Za toto mohou neodborná média, ale hlavně nepřesnost vyšetření na covid 19, který není na 100% zjistit, zdali vlastně máte covid 19 a nebo jste již prodělali ,,někdy" slabší formu či vůbec, zdali jste něco prodělali. Takže stačí mít kašel nebo rýmu a už jste plusový! Přitom nemáte jiné příznaky (teplota, bolesti kloubů, nechutenství, špatný čich, bolest hlavy a další). Už aby bylo po všem. Jako by nebyli jiné, vážnější nemoci. V současné době jsou v ČR dvě důležité věci a to covid 19 a volby presidenta USA. Podle mě jsou vážnější věci v naší republice.
Mrzí mě, že se zřejmě neuskuteční Vánoční sraz P-C. Přeji všem pevné zdraví a také ať se vše zvládne bez jakýkoliv následků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...