Jump to content

Netušíte co je s OK406? Aneb omrknutí autí u Českých Budějovic....


Recommended Posts

Netušíte, jestli je @OK406 v pořádku? Naposled tu byl 25.10., takže neodpověděl na SZ. A ani na SMS a telefonáty nereaguje, Obě čísla, co na něj mám vyzvání, ale nikdo to nezvedá....

Není tu ještě někdo jiný z ČB a okolí, kdo by mi omrknul 407?

Link to post
Share on other sites

Děkuji, jsem vcelku v pořádku. Jen mi nebylo dobře, tak jsem ležel a ani na počítači = fóru P-C jsem nebyl, tak to už bylo špatný. Zítra musím na vyšetření do nemocnice v Č. Budějovicích. To je tím, že člověk nechodí k lékaři a snaží se vše vyléčit doma sám a vzít si dovolenou. Dnes je mi o něco lépe, tak hned jsem šel na fórum P-C a ze slušnosti odpověď a SZ. Z Č. Budějovic je člen @EronixHD a myslím @Jirka.budejovice.
Přeji všem pevné zdraví a ať tato ,,zvláštní" doba brzy skončí.

Link to post
Share on other sites
  • Hafity changed the title to Netušíte co je s OK406? Aneb omrknutí autí u Českých Budějovic....

Tel. pošlu v sz. Do Hodějic by neměl být problém.

vypadá slušně, akorát nevim co si myslet pod " je ještě třeba provést vyčištění nebo opravu emisního ventilátoru ",

to slyším poprvé. Ale jezdím převážně naftou...

 

Link to post
Share on other sites

Tak jsem asi zavrkal a jako vždy budu těsně druhý :roker Asi budu do vyhledávačů zadávat rádius 50km, abych nemusel nikoho otravovat.... No jednu šelmu jsem už poblíž našel.... Akorát nemá hřívu....

Link to post
Share on other sites

@Hafity nikoho ,,neotravuješ". Pouze se to sešlo v nevhodnou dobu. Jak jsem Ti psal, rád bych ti pomohl. A tak když jsem nemohl osobně, vypsal jsem členy P-C, o kterých vím, že jsou z ČB. Jinak musím napsat, že do covid 19 - pozitivní je zařazen úplně každý i s obyčejným kašlem. Lékař Vás fyzicky nevyšetří, pouze Vám sdělí po mobilu, že si máte koupit kapky proti kašli, ale hlavně musíte na vyšetření na covid 19, i když ví, že máte pouhý kašel.. Jako každý podzim, mám v tuto dobu kašel:D a kapky hned zabrají. Takže je člověk zbytečně v karanténě a je na něho pohlíženo jako na nějakou nebezpečnou událost. Za toto mohou neodborná média, ale hlavně nepřesnost vyšetření na covid 19, který není na 100% zjistit, zdali vlastně máte covid 19 a nebo jste již prodělali ,,někdy" slabší formu či vůbec, zdali jste něco prodělali. Takže stačí mít kašel nebo rýmu a už jste plusový! Přitom nemáte jiné příznaky (teplota, bolesti kloubů, nechutenství, špatný čich, bolest hlavy a další). Už aby bylo po všem. Jako by nebyli jiné, vážnější nemoci. V současné době jsou v ČR dvě důležité věci a to covid 19 a volby presidenta USA. Podle mě jsou vážnější věci v naší republice.
Mrzí mě, že se zřejmě neuskuteční Vánoční sraz P-C. Přeji všem pevné zdraví a také ať se vše zvládne bez jakýkoliv následků!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...