Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo


Pe.Tr

Recommended Posts

@Milan+ asi jsem to napsal blbě ale u mě je to teď že když se přezouvá nebo zákazník přijede a je prázdná dílna a jde hned na řadu tak to nechávám na nich samozřejmě že když mám víc aut na ten den a jsou tam zaparkovaná na dvoře tak si je navážím sám.  A to že se na zvedák jede " za roh " není tak neobvyklé osobně znám několik dílen kde to tak mají. Třeba @jarokare to tak mají ve značkovém servisu jestli si to dobře pamatuju tak tam mají od vrat " za roh " zvedák na geošku a i na ostatní zvedáky se musí od vrat " kormidlovat " . 

U mě to je takhle " za roh":

:WP_20220311_08_10_25_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
před 1 hodinou, Charlie 1 napsal:

To je bomba👍 Asi to udělám do garáže na kolik vychází m2?pod tím je beton?

Pokud v garáži nic neděláš,tak stačí barva,jináč je to náchylné, když na to něco spadne,tak se to štípe, kvalitní epox,tak tkanina, jemný písek kvůli smekání, jelikož tohle,když je vlhké klouže jak sviňa. V roce 96 nám to do práce dělaly na dílnu,tkanina, sklářský pisek, tenkrát 1100 za m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma v dílně jsem měl zámkovku na dílně ve Vinoři je nějaká dlažba jako bezvadný to je na zametání atd. ale jak je mokro tak to klouže jak mrcha. Je fakt že dneska když jsou prachy tak je výběr podlahové krytiny sranda mě by se líbila taková ta skládačka jako puzzle je to nějaký gumoplast prodává se to ve spoustě odstínů ale metr toho vycházel k tisícovce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Charlie 1 napsal:

To je bomba👍 Asi to udělám do garáže na kolik vychází m2?pod tím je beton?

Mám cca 60m2 a koupil jsem 60 kg + 12 litrů ředidla.  Tmel na spoj hrany betonu a omítky, valecky, štětce, protiskluzova prisada.  A vyšlo to na 26 000 Kč.

Zbylo mi 10 kg materiálu a 4 litry redidla. Ale ještě mě čeká dalších asi 45 metrů nátěru, někdy na podzim. 

Je pod tím nový beton, od firmy, zavlhla směs, 10 až 12 cm + kari + vlákno. Betonaz byla 22.4. 

Celkem mě podlaha vyšla na 1000 až 1200 Kč za m2. Přesně to nemám spočítáno. Ale cca 500 Kč za m2 betonu, 400 Kč za m2 epoxidu. + kari, ztracené bedneni, štěrkový podklad... A spousta chutě do práce. 😄

Já jsem použil Epoxiban, píšou pro extrémní zatížení. Je to dvouslozkovy epoxid.  Lze koupit určitě něco levnějšího. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzpomněl jsem si, že na vojně (1975) nechal velitel opravny (TOP) natřít podlahu dílny epoxydovou barvou, tmavě šedý odstín, vylívali jsme na podlahu 25 litrové plechovky a jako štětce používali smetáky 😯, vypadalo to sice super--ovšem jako první si zlomil nohu po uklouznutí náš velitel roty..., podlaha se pak musela vytírat na mokro, aby ta krása vydržela co nejdéle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...