Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stavba garáže s dílnou - v podstatě hotovo


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Já ho chtěl mít rovně, aby se vedle něj vešlo další auto. 

Říkám, že tam je málo místa. 7,7 x 7,7 m. Ale ten prostor zvětšit nešlo. 

Díky bohu alespoň za tohle. Plus k tomu je malá dílna s ponkem a pak sklad. Rok stará fotka, teď je to plné nářadí. 

20210723_193502.jpg

20210723_193508.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr hele je to jen o zvyku a o párkrát. Navíc Milan má výhodu že vrch zvedáku bude v rovině s podlahou takže i když mu to asi nebude dělat dvakrát dobře ale může ho přejíždět i šikmo aby se na něj lépe srovnal.  Navíc doma má samé " krátké " auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano máš pravdu Milane že je to taky o praktičnosti. A asi kdyby tu dílnu stavěl od základu tak by to vymyslel jinak ale vzhledem k tomu že to je stará stodola která se na dílnu předělává a měl i určité požadavky co tam potřebuje mít tak to holt vymyslel nejlíp jako to šlo.  I tady holt platí moje oblíbené " musíme dělat s tím co máme" .  Já jsem kvůli umístění zvedáku u sebe na dílně taky musel trochu změnit zvyklosti dokud jsem to měl doma tak jsem zásadně na zvedák najížděl sám a teď na dílně je rychlejší když mi to na zvedák zaveze zákazník za mého navádění, protože se taky jede za roh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Ano máš pravdu Milane že je to taky o praktičnosti. A asi kdyby tu dílnu stavěl od základu tak by to vymyslel jinak ale vzhledem k tomu že to je stará stodola která se na dílnu předělává a měl i určité požadavky co tam potřebuje mít tak to holt vymyslel nejlíp jako to šlo.  I tady holt platí moje oblíbené " musíme dělat s tím co máme" .  Já jsem kvůli umístění zvedáku u sebe na dílně taky musel trochu změnit zvyklosti dokud jsem to měl doma tak jsem zásadně na zvedák najížděl sám a teď na dílně je rychlejší když mi to na zvedák zaveze zákazník za mého navádění, protože se taky jede za roh. 

Když děláš více aut za den? Tak se s tím musíš stejně poprat sám. To tam asi zákazník nečeká. Jináč fakt neznám servis ze svého okolí,kam jedu na zvedák za roh.

A tady má Milan místo čtvercové,takže bych to dal na tu průjezdnost.

 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...