Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ochranny kryt motora


Pietrfield

Recommended Posts

Ahojte. Taka otazka,ochranny kryt motora. Ano ci nie? Vyhody,nevyhody napriklad chladenie pocas letnych dni....ake mate skusenosti? Oplati sa to? Bo som pozeral ze to stoji do 200eur tak ci to nieje len o pocite ze ano,chranim si motor od necistot popripade narazom.....

Upraveno uživatelem Pietrfield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja menim na kazdom aute olej raz za rok...ja kaslem nato co vravi vyrobca....cerstvy olej nikdy nezaskodi a motor sa ti odvdaci. Jj,kazdy rok dole kryt to je fakt,no zas tych par srobov tiez neni vela roboty si myslim....

Upraveno uživatelem Pietrfield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim vas, a uz jste nekdo ten kryt skutecne montovali?

Ja ano, a povim vam, konzola, ktera ma kryt drzet, je udelana pekne prasacky a ty Ucka na koncich nepasuji na auto. Konzola pocita s tim, ze "kolejnice" pod motorem (kam se to montoje) jsou zcela rovnobezne, ovsem realita je jina, jsou ve smeru od predku auta do zadu rozevrene v nejakem uhlu. Nepasuji tak na sebe pak montazni diry tech Ucek a konzoly.

A to jsem jeste mel ty konzoly 3 ruzne, protoze prodejce inzeroval tento kryt:   https://krytypodmotor.cz/cs/toyota-proace/3695-toyota-proace-van-kryt-pod-motor-plech.html

ale jeho konzola nelze do aut s motorem 2,0 (v mem pripade Proace Verso Shuttle 2018) namontovat. Ty totiz maji pod motorem jine usporadani hadic. Je tam potreba konzola s Uckem.  No a tu maji jaksi spatne navrzenou take.

Takze montaz byla peknej opruz a musel jsem si to upravit sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montoval jsem a bez problémů, tedy originál asi https://www.citroeny.eu/spacetourer-1/ochranny-plechovy-kryt-pod-motor-pro-citroen-jumpy-spacetourer-a-peugeot-expert-traveller-9809645280.html na fotce v odkazu to nesouhlasí.  Mám automat

Je tu o tom už jiné vlákno 

 

IMG_20210201_072628.jpg

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...