Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka mazání Partner 1,1


Kvasky

Recommended Posts

Ahoj klubáci,

po 8mi letech se vracím do klubu. Pořídil jsem pracovního Partnera 1,1 (44kW), rok 2004 (výroba 11/2003). Po nějaké době od koupě jsem si všiml, že po otočení klíčku nesvítí kontrolka mazání motoru. Za mě je zvykem že po otočení mají probliknout kontrolky, po nastartování postupně zhasnout.

Mám to správně nebo mám hledat chybu? Níže foto přístrojů po otočení klíčku.

IMG_8801.JPG.27b167e71e262015aa6872e475d32819.JPGDěkuji

Kvasky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ale žádný kostky jsem tam nenašel. Po otočení klíčku mi svítí pouze viz foto. Víc ani ťuk. Kolega má stejný motor i rok v 206 a svítí mu to stejně, druhý kolega 1,6 Partner a maznička svítí včetně STOP. Jinak za rádiem jsem objevil ustřihané žíly. Zkusím prozvonit zda některá nejde k čidlu :).

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten stav km, co máš na fotce, je odpočet servisního intervalu, pak se rozsvítí ty kostky a pak celkové nebo denní kilometry. Aspoň tak je to u 206. Těch kostek je max 6 a je to vlastně spodní půlka "8". Pokud ti ubývá olej, tak postupně zprava "zhasínají", resp svítí jenom ta spodní čárka. Vyfotit ti už nemůžu, 206 je ode dneška u našich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...