Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hadička odolná benzínu


vojta250

Recommended Posts

Ahoj, nevíte prosím o nějaké hadičce odolné benzínu? Vyměnil jsem palivové čerpadlo (plastovou bandasku jsem ponechal), spolu s ním jsem vyměnil i hadičku, jelikož byla plastová a ani po ohřátí mi nešla sundat. Nahradil jsem ji obyč benzínovou hadičkou z auto kelly a za dva dny byla sežrána benzínem :D . Dnes jsem se v obchodu gms.cz byl zeptat na benzínuodolné hadičky (benzínuodolné i zvenčí, jelikož budou v nádrži s benzínem) a řekli mi, že se dnes již nic takového neprodává, pouze prvovýroba. Nevíte o něčem někdo prosím? Nebo nemáte někdo nefunkční palivovou pumpu (komplet) z benzínového P406? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit PU nebo PA hadici (takova ta plastova modra na tlakovy vzduch) ta by to mohla dat. Tu by mohli mit i v tom gms. Da se nahrat a pak natlacit na ten natrubek a tesni. Ja ji pouzil pro nasavani benzinu z nadrze k nezavislemu topeni, je tam uvnitr trvale ponorena nebo v parach. Mel jsem ji na zkousku i v PETce s benzinem par dni a nebobtnala

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...