Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet


Agent Wet

Recommended Posts

před 28 minutami, Agent Wet napsal:

@radim.1008  člověče ty mě vždycky rozesměješ 😄 . Tohle téma se tu rozvíjí z toho důvodu, že 508 nemá ani tu pos.anou kontrolku nízkého stavu, která většině bělochů stačí k tomu, aby při nejbližší příležitosti dolili. Kapiš? A vozit v kufru, kterej je tak inteligentní, že ani nemáš ten kanystr kde zašprajcnout, celou dobu pro sichr tuhle přítěž, která tam bude lítat jako šílená a mlátit sebou v každý zákrutě, musí být další radost, kterou prostě chceš a musíš mít. Prostě nákup srdcem. 

Teď si čtu na zahraničním fóru, že to nemá ani 3008 a další vozy této značky... 

To jsem rád. :roll:roll Hele já tenhle poslední výkřik techniky doma nemám. Ani návod jsem nečetl. A těch pár kilometrů co jsem s tím najezdil mě hladina ostřikovačů nezajímala. A v tom množství informací, které v tomhle "turbo vlákně" už zazněly je lehké se ztratit. Tak se hned nečil, že se člověk zeptá. Přeji ti, aby jsi se toho zbavil i kdyby to dopadlo a auto se dalo do cajku, tak ho stejně nebudeš mít rád. Peugeot totiž není masovka. Na to jsou sterilní Němci, na Peugeota musíš mít srdce. Obzvlášť na 508, která je něco jako módní doplněk.

Howk. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008

Jo, on kufr dokonce ze začátku chválil a teď je už i ten na h.ovno. Už minule psal že je velký ale nic do něj nevleze, přitom na začátku říkal jak je fajn 🤣

Upozornil jsem na varování nízké hladiny ostřikovače a už je i to nepřekonatelný problém. Už si tu jen čtu jako denní zpestření. Reagovat nemíním. Ze začátku jsem se snažil poradit a setkal jsem se max s arogantním chováním takže na to už reagovat nebudu "čéče". Každý kdo řekne názor je pro smích. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008 Jo viděl, neboj. Akorát jsem si já vůl nezměřil jeho rozměry pod roletkou. V úrovni podlahy poráží i Superb. Tak jsem si říkal, jak jsem to vymyslel, jak budu mít obří kufr. Pak se ale jaksi elegantně zhroutí ze všech stran, že tam nic nenaložím. Příště budu chytřejší a budu měřit i roletku. Slibuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008 Jsi srdečně zván na osobní prohlídku, pokud máš pocit, že jsem virtuální placenej troll. Bohužel nejsem. Otík už se třese na nového páníčka. Nemám problém ho prodat hned zítra. A pokud nesmím 6 měsíců, na což mne nikdo neupozornil, tak vůz klidně odstavím pro nového majitele a sepíšu smlouvu o smlouvě budoucí a prodám ho 10.4.2021, kdyby někdo chtěl. Je úplně boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fraška je typ komedie, který v dramatickém ději, zápletce i povaze jednotlivých postav užívá situační nebo karikaturní nadsázku, která mnohdy směřuje k hrubému až obscénnímu dramatickému výrazu. Postavy jsou výrazných, ale záměrně zjednodušených charakterů, které nejsou představeny v dramatickém vývoji.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch ostřikovačů. Nevím teda s osobákem jsem nějak extra velké dálky nejezdil ale jsem naučený že jednou za týden max. dva týdny auto projdu ano měrkou změřím hladinu oleje, zkontroluju hladinu chladicí kapaliny brzdové kapaliny a když už jsem pod kapotou tak doleju ostřikovače a pak je mi vcelku jedno jak daleko mám jet protože se mi ještě nestalo že by mi kapalina v nádržce došla. A na rovinu ani nevím jestli 807 takovou vymoženost má jako že by když bude docházet že by to hlásila. Je fakt že v kufru vozím spoustu věcí a litrová flaška s koncentrátem kapaliny do ostřikovačů tam je také a v autě je po různu uloženo několik PET lahví s čistou vodou. Takže taková drobnost by mě na cestě nerozhodila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr a ty jako zkušený garážmistr nevíš, že se do nádržky na ostřikovače nesmí lít obyčejná voda a že to výrobce výslovně zakazuje?!? Za A mrzne a za B hydrogenuhličitan vápenatý....Jinak já teda kufr používám na převoz zboží a potřebuju ho pokud možno celý a ne plný zbytečné zátěže pro strýčka příhodu. A kontroly tohoto typu dělám max. když jedu do Chorvatska, nebo do Alp, ale po vlastním dvorku jsem tohle nikdy neřešil. Prostě jsem jezdil od kontroly ke kontrole a nikdy nebyl sebemenší problém. Ono, když to není rozbitý, tak v podstatě neubývá téměř nic. Bavím se o nových autech. Veterány jsem provozoval po gymnáziu. Teď na starý kolena na to už nemám nervy. A asi jezdíš prd, když ti nikdy nedošla směs. Mě teda každou zimu mockrát. Právě proto, protože jezdím a okolo auta netančím. Jelikož to není moje láska, ale spotřebič.

Upraveno uživatelem Agent Wet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi to nepochopil, nebo jsem to nenapsal dost jasně. Ano vozím čistou vodu a koncentrát do ostřikovačů takže když bude nouze nejvyšší tak se to dá použít. Samozřejmě že vím že by do ostřikovačů neměla přijít obyčejná voda ale pokud ji tam dám litr a doplním to koncentrátem tak se nic nestane. Ano v kufru vozím dost věcí asi i většinu zbytečně ale na druhou stranu se mi nestalo že bych někde ztroskotal nebo jsem utrpěl psychickou újmu z prázdné nádržky ostřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr Chápu, ale v mrazech by ti to moc nepomohlo. Máš tu značku rád, neberu ti to. Určitě se najde spousta způsobů jak okecat naprostou impotenci výrobce zajistit elementární funkčnosti. Zajímalo mne, kam se posunula kvalita, když prodeje jdou tak neskutečně nahoru v poměru k ostatním značkám a upřímně ten nárůst vůbec nechápu. Lidem prostě stačí neotřelý design městských SUV/Crossoverů a šmitec. Kdo přechází ze starého vraku je zřejmě v novém světě a spokojen. Kdo je věrný značce, ten ji má asi rád. Akorát není dobrý jezdit 20 let novejma autama z Německa a pak přesednout. To pak člověk zažije kulturní šok. A to mi třeba vůbec nevadí tolikrát shazovaný i-Cockpit a obrácený otáčkoměr a další cypoviny. Kdyby se display v noci neodrážel v čelním skle a nerušil výhled na cestu, tak by mi nijak nevadil. Ba naopak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako že se nevejde nikam pul litr kapaliny do ostřikovačů pro strejdu příhodu? Do kombajna? Jako fakt? Ani v tý pytlíkovaný verzi? To se mi kurna nechce veřit...to se vešlo i do šáde 120...

A třeba tam @Vena garážmistr vozí i koncentrát do mrazu vozí.... s tím čím mi půjčil puntu bych se ani nedivil....:aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle je na tom nejhorší. Jeden zmetek (špatně vyrobený auto) zkazí reputaci celému portfoliu :nevim

Takhle vznikají ty moudra servismanů typu "nejhorší jsou auta od F" apod. A nezachrání to ani tisíce spokojených...

Je to škoda no :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Ale no tak... 🙂 Mě jde o princip. Já jsem si nešel koupit auto v ceníku přes megačtvrt, abych v něm měl pojízdný vetešnictví pro případ nouze. Od vozu této, ale i mnohem nižší kategorie se očekává především funkčnost. Vžil se proto pojem "Standard" Ale to bude zřejmě ve Francii sprosté slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda musím říct, že čtení celého vlákna je hotová telenovela. 😁 Celou dobu se to točí kolem jedné hrdinky (508), která je ze začátku super, po chvíli už má nějakou vadu na kráse a postupem času se z ní stává pěkná ježibaba :D Jak tohle celé dopadne... 🤔

@MJSytic souhlasím s posledním příspěvkem. V rodině máme 508, jednu z prvních 5008, pak 2 auta s dámským přirozením a byla i 607 o které se všude psalo, jak to je auto na ho... Překvapivě za 150 000, kde jsme jí měli odešel 1 vstřik, samozřejmě FAP a alternátor. Toť vše. I ta bájná francouzská elektrika fungovala až do prodeje ve 330 000. Auta s dámským přirozením, 20 let stará, základní servis, vše funguje, jen to trochu kvete. 508 z roku 2011 po 3 roky jen se základním servisem, až ve 193 000 odešel parkovací senzor. Novější GT zatím vše OK při 130 000. No a pak se objeví jeden zmetek, který se může objevit u každého výrobce a jak to dopadá... Škoda.

A je samozřejmě pravda, že  na francouze to opravdu chce mít občas nervy a musí to být srdcovka 😊 Ale tohle, co prožívá @Agent Wet je fakt extrém. A musím asi trochu souhlasit s tím, co už tu psalo X lidí. Už dávno by měl prodejce auto zpátky v prodejně, klíče na stole a starej se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...