Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha 807 2.2 HDI


Andre10

Recommended Posts

Ahojte priatelia mozno to tu uz niekto riesil ale prekopal som vela toho na fore a nic podobne som nenansiel . Mam 807 2.2 HDI a nedavno sa mi stalo to ze mi spustilo regeneraciu a auto mi prestalo tahat myslel som ze je to kvoli rege. ale vyskocil mi antipolution fould a pokial som dosiel domou cca 100km tak tam bola este chyba s palivovym filtrom a este naike drobnosti ktomu samozrejme ako peugeot ked ma nieco vyskocit tak naporiadok :D.. ale pokracujem skusil som v prvom rade diagnostiku ktora samozrejme ukazala ze je vsetko v pohode nic zvlastne co tam nema byt az na teplotu pred fab filtrom naik 750 stupnov za studena. stalo sa to niekomualebo mate skusenost stou teplotou? .. Vymazala sa chyba ale po starte auto doslova nechcelo ist aky keby bolo upchate vyfukove potrubie, a este ktomu ako nahle to skusim vyhnat nad 2800ot tak to turbo uplne zhansne. Tak som skusil vymenit swirll ale ziadny vyznam stale rovnaky problem. Prosim o radu uz vazne neviem co si stym mam robit. Dakujem.

Upraveno uživatelem Andre10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahojte takze filter som dal cistit kedze bol totalne upchaty samozrejme som dal doliat aj mocovinu vosli tam cele 3 litre ale opat som vtom istom ako som bol nic sa nezmenilo auto stale vyhadzuje rovnake chyby a plus nieco nove naviac. uz som stoho strateny . Dokonca stale pise teplotu pred vyfukom 780stupnov.

Dakujem za aku kolvek odpoved.

IMG_20210105_154817.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...