Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VYTIEKLA CHLADIACA KVAPALINA


vlado0645

Recommended Posts

DObrý deň, chcel by som sa vás opýtať, či máte nejaké skúsenosti s vytečenou chladiacou kvapalinou. Od kúpy auta som niekoľkokrát dolieval chladiacu, aj olej, (olej pravidelnejšie) - mám peugeot 207- 2009 r.v. včera som odstavil auto, a po približne pol hodine my vytiekla celá chladiaca z nádobky. Čo by to mohlo spôsobovať, rozvody neboli menené, je tam reťaz, mám nabehaných 120tisíc km, kupoval som jazdenku. Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Hafity napsal:

Kudy přesně? Když doleješ hodně a neodvzdušníš tak to bude dělat kraviny.... Stejně jako nefunkční víčko expanzky....

Odstavil som auto, kvapalina vytekala pravdepodobne zo spodu nádobky, časti pod nádobkou boli mokré

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to vyteklo ze spodu, tak prasklá nádobka, nebo hadice.... Chce to ale vypozorovat.... Dolít kapalinu, odvzdušnit na všech odvzdušňovacích místech, nastartovat,  nechat ohřát do větráku a vypnout motor.... V některé fázi by se to mělo projevit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemělo by.... Resp. netuším, jak by to mohlo souviset.... Musíš začít od nejjednodušších věcí.... Viz.: "Dolít kapalinu, odvzdušnit na všech odvzdušňovacích místech, nastartovat,  nechat ohřát do větráku a vypnout motor".... A podle toho, jak se to bude chovat tak postupovat dále....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, ozzy56 napsal:

asi ano, každý si chce nějak pomoct sám..., ale někdy to prostě nejde --ten druhý musí mít aspoň nějaké znalosti

Ano.... Pokud někdo netuší jak na autě věci fungují, může tomu i uškodit a to i dost zásadním způsobem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Péťa napsal:

@ozzy56 S tou televizí by jsi to měl ještě pamatovat. Odděláš zadní dekl, zapneš ji a elektronka, která nesvítí, ta se vymění. Většinou PCL86. A je opraveno :D

Sorry za :xvul

jééé, máš pravdu PCL 86 😂:super, ale kde jsou ty časy, kdy stačilo vyměnit elektronku...

a vlastně jednou jsem byl za machra :super, jako kluk jsem hleděl opravářovi na ruce když tu naši telku po Xté opravoval a on jen sletoval dva drátky z nějakého odporu (asi) a hotovo 😯, tak když telka zas vypla, tak dekl dolů, pájku a za pět minut jsme se dívali zase na fotbal--tehdá na mě doma hleděli jak na svatý obrázek 😂🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...