Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo hadice a trubka 407 SW 2,7 HDi


jefisale

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu.

 

praskla hadice serva , sehnali jsem na vrakovisti z jiné motorizace a mechanik to vyměnil , bohužel po 3 tis km servo prázdné , lehnu pod to a trubicka ma v sobe diru, prodrela se o prevodovku.

Jedna se o tlakovou hadici s trubickou , co vede kolem leveho predniho kola/strana ridice/.

 

V peugeotu mi rekli 11 tisic , coz mi prijde na hlavu, poradil by nekdo zda ma zkusenost kde sehnat a jak opravit.

Cast hadice co jsem kupoval vypadala takto , ptikladam obrazek

 

Diky moc

407hadice.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to hliník, zkus tam, kde hliník svařují..., nebo firmu, kde opravují TLAKOVE hadice--umějí tam vyrobit jakoukoliv hadici i s kovovou částí za pakatel vůči origo peugeot,  nebo opravny klimatizací..., jestli díru zavaří, dej pak přes ni hrubou hadici, aby se tam neprodřela znovu..., poslední rada vymontuj trubku a objeď vrakoviště PSA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za radu , hadici nevyrobi udajne je to specialka zavarovat to nechci uz shanim na vrakovistich a jak pises pretahnu pres to dalsi hadici a prikotvim to tak at se to neodira. jsem z toho uz fakt nadsenej . Dekuju moc

 

PS nevim jak tu admini zamykaji ale pokud ano muzem lock dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...