Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1.8 za kilo pade


Recommended Posts

Kdo si jí pamatuje? Majitel @Nos parťák @Stráňa tuning dvojka z České Třebové. :papa

https://auto.bazos.cz/inzerat/126673361/prodam-peugeot-406.php

Foto před 8 a půl lety. Opravdu to je ona. :D

SAM_0629.JPG

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic horšího než úzké gumy na širokém ráfku snad v tužingu neexistuje, to zk....., každý krásný ráfek na pohled, ale ono to bylo někde ve filmu, tak je to in. 

Jináč by to auto bylo na pohled i hezké. Tu cenu za to dá jen blázen. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to a bylo mi toho auta líto. Vždy u tuningu ocením práci co si s tím člověk dal, ale kde ti lidi nechali soudnost. Ta fotka kdy je ráfek venku z podběhu a guma uvnitř to je masakr, jak se tohle může někomu líbit ? 

 

A ta cena....nevím kolik stojí ten vzduchový podvozek, ale když se z toho vyhodí a dají se normální liťáky tak máme tuctovou 406 s nejslabším motorem a před mux elektrikou :D Z těch kol budou dojebané lemy a podběhy...Takže za tu cenu těžce neprodejné, když to dá na normální podvozek a normální kola tak za to 40 možná dostane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už viděl prodat takové hrůzy za takové petardy, že bych se nedivil, kdyby někdo ty prachy za to i dal. Jeden známý si udělal eRko, motor z favorita, převod 5q ze 125ky, červené noname skořepiny, nějaké elektrony, bílá barva, místo mřížek vzadu nasáváky, taky na střeše, no hnus, fakt podivnost. No a týpek ho musel ukecávat, fakt dlouho ukecávat aby mu ten vergl prodal. Za 300! A ten blázen ještě váhal. No a jiný kolega kdysi vytunil trabanta, nafoukl blatníky, jiné zadní lampy, nějaký spoiler, takové trabiporše. Byl jsem u toho když dostal vážně míněnou nabídku na půl mega a ten blázen to nedal......A to bych si vzpoměl asi i na další nesmysly, takže až tu 406 prodá, já se divit nebudu. I blbci můžou mít peníze.

Edit: tak našel jsem toho trabanta, ten přední nárazník ze 106 dostal ode mě 😀

http://www.nasefrydeckomistecko.cz/zpravy-31/trabantiste-ovladli-nadvori-frydeckeho-zamku

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, David 106s16 napsal:

Já už viděl prodat takové hrůzy za takové petardy, že bych se nedivil, kdyby někdo ty prachy za to i dal. Jeden známý si udělal eRko, motor z favorita, převod 5q ze 125ky, červené noname skořepiny, nějaké elektrony, bílá barva, místo mřížek vzadu nasáváky, taky na střeše, no hnus, fakt podivnost. No a týpek ho musel ukecávat, fakt dlouho ukecávat aby mu ten vergl prodal. Za 300! A ten blázen ještě váhal. No a jiný kolega kdysi vytunil trabanta, nafoukl blatníky, jiné zadní lampy, nějaký spoiler, takové trabiporše. Byl jsem u toho když dostal vážně míněnou nabídku na půl mega a ten blázen to nedal......A to bych si vzpoměl asi i na další nesmysly, takže až tu 406 prodá, já se divit nebudu. I blbci můžou mít peníze.

Jináč tady v Jc je známý co dělal trabise a tyhle stavby, pořádal srazy, ale nikdy tam nepadla taková nesmyslná částka za tjuning trabika. 

A coupe R no coment, za to je když 💯 prihodiš slušný origo. Proti petikvaltu není co říct, ten nevidíš, jen se musí upravit tunel. Jináč i ta cena je za ero nesmysl, když to lidi daj. 🤔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nejsem příznivcem takových úprav.  Ale když se na to podívám zcela přízemně tak z těch několika málo fotek to vypadá jako kvalitně odvedená práce  jediné co mě teda děsí jsou ty zadní kola, to jak moc je složité takové auto protáhnout estékáčkem  nechme stranou myslím si že je to dost raritní kousek a svého kupce si najde. A jak píše  @David 106s16 tak blázen který za to ty peníze bude ochotný dát se určitě najde otázkou je jak rychle a jestli na něj bude prodávající ochotný dost dlouho počkat nebo začne slevovat aby prodal.  Chlapci a vezměte to ze svého pohledu  když by jste sami osobně chtěli prodávat svoji vysněnou káru se kterou jste se " mazlili " x roků  pustili by jste ji prvnímu hejskovi co by přišel a z očí by mu koukalo že jo budu mít hezkou kárku ale jak dlouho vydrží pro mě není důležitý. Já osobně kdybych byl v takové situaci bych cenu řádně přestřelil aby přišlo jen pár zájemců ale aby to byli lidi který o to auto budou mít opravdu zájem a bude jim na osudu toho auta záležet.  A navíc když cenu přestřelíš tak máš prostor na slevy a ve finále prodáš třeba i za víc než jsi myslel že prodáš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...