Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvířka autorádia


Guest zdendys1x

Recommended Posts

Guest zdendys1x

Ahoj lidičky,potřeboval bych poradit s malým problémem.Jak jsou dělaný dvířka autorádia.Pořád se zavírají a nemůžu přiját na to jak to udělat,aby zůstaly otevřené.

V čem může být chyba? Tahle fotka je z internetu,mě se prostě pořád zavírají.Díky moc za případné odpovědi.

xxEB1U.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zdendys1x

Milan+  Popiš mi prosím nějak jak to mám celý vyndat,abych něco nezničil.Hlavně jak vyndat to rádio.Na  to rádio je potřeba nějaký přípravek-vidličky který se strčej do těch dírek v rozích?A vrchní a spodní panel myslíš kterej?

 

Upraveno uživatelem zdendys1x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Guest zdendys1x

Přátelé,omlouvám se že jsem se tak dlouho neozval.Tak jsem se konečně dostal k demontáži dvířek.Bylo to jednodušší než jsem čekal.Závada zjištěna:chybí páčka aretace dvířek viz foto.Zkoušel jsem hledat jestli není někde v palubce zapadlá,ale bezůspěšně.Asi bude někde opravdu hluboko a celou palubku se mi fakt nechce rozdělávat.Myslím že by se to dalo nějak nahradit nebo byrobit takovou páčku-systém funkce je jasný.

A nebo nemáte někdo náhodou páčku nebo celý dvířka?FOTO připojuji.

A ještě jeden dotaz:měljsem radši odpojenou baterku,co kdyby náhodou.Po opravě samozřejmně nejdřív všechno zapojím a pak teprve baterku.Nebudu muset potom něco nastavovat přes diagnostiku?Doufám že ne.Zatím všechny moc pozdravuji a přeji pevné zdraví v této divné době.Dávejte na sebe pozor chlapi.

 

20210301_175159.jpg

20210301_175231.jpg

Upraveno uživatelem zdendys1x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...