Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Berlingo 1.6 HDI náhle zhasl a nestartuje


starrkcz

Recommended Posts

Ahoj lidi. Mám takový problém. Auto normálně jezdilo, nikdy žádný problém a teď naposledy jsem nastartoval, auto chvilku běželo pak zhaslo a už nejde nastartovat.  Může někdo poradit ? Na startovací sprej chytne ale jinak ne. Diagnostika napsala čidlo na klice tak bylo vyměněno a podle diagnostiky pulsy dává, Mám podezření na řídící jednotku. Díky za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tedy do vstřiků bez DIAG nerýpal. Psal, že čidlo na klice, na start sprej běží, pouze nechytne. Vrátil bych se k tomu čidlu na klice, a zkontroloval čidlo na vačce. Když nebude podle čidel klika a vačka v syncu, nenastartuje to. Když to nakopneš jinak (start sprej) a pojede to (dál už bez start spreje), mohlo by to být to čidlo vačky. Kdyby to bylo čidlo kliky, bez další dodávky paliva ze start spreje by to zase zdechlo.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200tis... opravdu to nemůže být ten regulátor tlaku když ho to píše diagnostika? Zkouším někde sehnat na pučení abych to zkusil než ho koupím. Mám ještě peugeot 307sw 1.6hdi a když sem ho z berlinga vyndal a připojil do peugeota tak to hned taky začlo házet chybu že je vadný, jen sem ho neměl zastřený do čerpadla jen připojený. Zkusil bych to z peugeota ale nechce se mi rozebírat půl auta abych se na nej poradně dostal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby zustal sekly pootevreny do prepadu, tak je pak ale divny, ze vytvori tlak pro start, ale nenastartuje.

Ted jsem se Ti koukal na 1.6HDi a jestli mas tlak presne 240bar tak to pro start stacit nebude. Minimum co namerila v logu bylo 251baru, tech 11baru co chyby bude rozhodujici.

 

Upraveno uživatelem Xantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...