Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už i na mě došlo, koupil jsem slepici


Návštěvník

Recommended Posts

V pondělí odjela moje 807 k novému majiteli.


Ve středu jsem dovezl Superba II. 2,0 TDi 103 kW, DSG 4x4, 2012
Snad bude dobře sloužit jako 807.

 

66C23E66-1B7F-4A24-90AA-2B69B0C74391.jpeg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, radim.1008 napsal:

Zajímavá barva, ani šedá, ani zlatá... :myslim

Jedna z nejpraktičtějších, rektorští řidiči takovou milují (na černé a vlastně jakékoli jiné tmavé je vidět každá kapka, tahle barva je k případnému prachu velice tolerantní) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barva je to jak jsem se dozvěděl ve Škodovce šedá kapučíno. Můj tip byl "taková vyblitá". Naběháno má lehce přes 300 000, ale snad to trochu kompenzuje poctivý a pravidelný servis.
Je to koupeno od známé, vzadu snad nikdo nikdy neseděl - možná ten její Yorkšír. Ježděný je to poslední tři roky každých 14 dní do Německa za přítelem asi 700 km/otočka. plus normální ježdění tady.
Ve 298 000 km dělala servis za 80 000,- ve Škodovce haldex, automat, olej, komplet čištění nádrže a palivový soustavy a nějaká svolávačka na SW kuli těm emisím.
A hlavně - byla tam hodně dobrá, přátelská cena. Žádný dohady typu na letních za tolik, a zimní liťáky k tomu  za další desítku a podobně. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale abysme byli spravedlivy, DSG neni uz dnes takovy problem - prakticky jen spojky a to cenove neni uz problem...

Edit: vyrazils mi dech :D.... ale ve škodovce byl za 80 tak maximalne olej v haldexu a zbytek (a nebo vymenili haldex a nic dalsiho) :D... No, tak pokud na to tady nezanevres, tak jsem zvedav, jak budes dlouhodobeji spokojeny.

At jezdi 🙂

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, radim.1008 napsal:

Zvláštní přechod od velkého MPV do přerostlého liftbacku.

No upřímně, žena říkala že je Pežoura škoda - doslova řekla "chudinka jede do světa".
A já jsem si na evidenčce taky říkal, že to vlastně bylo výborný auto. Ale 17 let no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ať Ti to jezdí aspoň tak dobře jako jezdila 807.  Ono asi to má i nějaký svůj vývoj velké auto potřebuješ buď kvůli dětem nebo kvůli koníčkům příp. kvůli práci a když děti odrostou tak se potřeba velkého auta zmenšuje pokud teda není druhá příp. třetí varianta.  A on i ten superb je ve své podstatě dost velké auto takže i 4 členná rodina se s ním na dovolenou odveze bez nějakého velkého omezování batožiny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já myslel, že už kvůli korony lidi kupují slepice do obýváků z důvodu opětovného skupování v obchodech. Prý vajca, mouka atd zase začnou být vzácné zboží :blicismajlik:D Naštěstí je to auto, takže gratuluji a užívej. Co se týče slepice, opět jsem chytřejší co může vyjadřovat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...