Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lambda


Mino85

Recommended Posts

VZdravím..

Neviete ake ma originál označenie lambda pred katalyzátorom.  Vyhadzuje mi to chyby a podla ELM sa jedná o lambdu..už som ju menil asi 3x..a po cca 2r odíde znovu.  Už sa mi nedá dostať do servise boxu, tak potrebujem originál číslo a dĺžku kabla lebo v katalógoch ND je ich veľa..Motor ewj4 1.8 16V 85Kw..vin: VF38B6FZF81468030. Ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední lambda: 1628 KN, 10W LONG 565

 

Pro příště je zjišťování dílů dle VINu pouze pro členy našeho klubu. Budeme rádi, když se naším členem staneš a podpoříš tak chod klubu, aby jsme mohli i příště poradit :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Mám najeto přes 205 tis.Km a lambda za katem už asi odchází a ukazuje pořád 0,450 V (nemění se napětí. Ta před katem napětí mění. Mám za to, že už je třeba je vyměnit, a možná i s katem. Je v těch lambdách nějaký rozdíl? Sem tam mi to vyhodí i chybu motoru P2191. Prosím o OEM čísla těch lambda sond dle mého VIN:
VF33HNFUF84679095 . Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak pánové, opraveno, aspoň doufám. Protože mám auto na LPG, tak jsem nejdříve zkusil tak dva dny jezdit na benzín a chyba se neprojevila. Po přepnutí na LPG provoz se po hodině jízdy opět projevila. Jelikož má známy LPG interface a software na můj LPG systém, zašel jsem k němu, zda by mi to diagnostikoval. Po načtení to zjistilo chudou směs proti předepsaným parametrům výrobce LPG systému. Nastavili jsme to jak to má být a zdá se to už OK.

 

Děkuji všem co se mi snažili poradit.

Snad moje rada bude pro někoho inspirací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...