Jump to content
Smoke_66

Koupit nebo nechat být? Peugeot 407

Recommended Posts

Ale jo, proč ne. ;) Bude vlákno o autě? Jen co by první za mě šlo z auta, je ten dřevěný dekor. :D Teď když vidím ty fotky, tak jsem si uvědomil, že to samý, jen v manuálu má soused. :)

Edited by radim.1008

Co jsem tehdy zjišťoval automat v 307, tak 4 stupeň mi byl naopak taky doporučen, protože není tak náchylný na vady jako 5 z té doby. Zatím najetou 206k a řadí to krásně hladce, bez problémů, za tepla i za studena. Tak ať slouží :)  My jsme šli do 307 sw kvůli dětem, ale stejně budeme muset brzy shánět nějakou 807, C4 GP apod, protože ač 4 děti do 307 nacpu, není to úplně ončo.

Dotaz pro ty, co 407 vlastní. Přehrává originál autorádio cd mp3 nebo ne? A pokud ne, je nějaká cesta, jak je do rádia dostat? Děkuji. Pěknou neděli všem.

Ano, toto rádio mám v autě (RD4) a MP3 přehrává. Nicméně dá se to kdyžtak pořešit kabelem na USB. Osobně jsem toto aplikoval a USB přehrává muziku jedna báseň.

Edited by vagi

Používal jsem dlouho tento transmitter https://www.ipal.cz/p/fm-transmitter-do-auta-usb-ctecka-karet-sd-mmc/

(a asi ho zase budu používat).

Výhody: - hraje z flash, nebo SD, nemusíš nic připojovat, spouštět, starat se o napájení, hraje tam, kde minule skončil, nevyžaduje zásah.

Na kvalitu jsou různé názory, já kvalitu nerozeznám od běžného FM vysílání rozhlasu.

U transmitteru jsou takové okolnosti, které z nabídky nevyčteš:

- povolený výkon je 50 nW, což je málo, lepší je, když má víc (ač nepovolených, ale hraje pořádně)

- aby startoval sám po přivedení napájení, tzn. abys nemusel mačkat pokaždé tlačítko

- aby pokračoval v té sekundě, kde skončil, jinak budeš poslouchat začátek nahrávky znovu a znovu po startu auta

Edited by P607Olda

Díky za info. Jak říkám, zatím to budu řešit cdčkem. 100 pisni se tam vejde v mp3 a to je v pohodě. Mě spíš překvapilo že tak staré radii vůbec mp3 umí. To jsem rád.