Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit nebo nechat být? Peugeot 407


Smoke_66

Recommended Posts

Ten nad rádiem má koncovku 6 nebo 12 pinovou, zjistíš to když to rozděláš a podíváš se a musíš dát pozor aby objednávaný zobrazoval nastavení teploty od klimy (některé levnější displeje sou do Peugeotu 307 a nezobrazujou tu teploty na displeji), ten mezi budíkama myslím, že je jen jeden, já sem pro jistotu psal prodejci na alíku jestli to bude do mého auta pasovat.

Upraveno uživatelem Tymros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace ke koupi:)

Já teda na všech autech mám pro zimu plechy. Alu jsou sice (možná) odolné proti soli, ale je větší šance nějakého menšího smyku a rozbít alu o obrubník by mě štvalo o hodně víc než v případě plechu. Navíc při mé smůle bych pak nesehnal stejné kolo:) tolik můj názor a jak to mám já, ale je to na tobě a přeji hlavně hodně šťastných kilometrů:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, na kterých jsem to koupil nechám na léto, ale řeším právě co dát na zimu. Protože mám právě nabídku buď na 17 ky plecháče za 2000,- nebo originál Peugeot Cosmos kola taky 17ky za 4500,-. Rozdíl v ceně přijatelný, gumy bych kupoval tak jako tak. Tak právě jenom řeším, jak ty hliníky dostanou v zimě počoudit. Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 10. 2020 at 18:51, Smoke_66 napsal:

A displej mezi budíky svítí taky jenom z půlky. No asi zralý na výměnu.

Nedávno jsem sehnal displej na alíku za 500,-

Výměna v pohodě...bez demontáže komplet budíků (ručiček budíků atd) Asi odhadem 20 minut a nebylo co dělat. :super

Kupoval jsem tento: https://www.aliexpress.com/item/32879166883.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32879166883&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=7119amp-7nv6JPBVHqUg03cpY3C-nQ1584966293013&browser_id=ee8a2c85a9f240a3b4fbe55ce145cbb7&is_c=N

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...