Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit nebo nechat být? Peugeot 407


Smoke_66

Recommended Posts

Co jsem tehdy zjišťoval automat v 307, tak 4 stupeň mi byl naopak taky doporučen, protože není tak náchylný na vady jako 5 z té doby. Zatím najetou 206k a řadí to krásně hladce, bez problémů, za tepla i za studena. Tak ať slouží :)  My jsme šli do 307 sw kvůli dětem, ale stejně budeme muset brzy shánět nějakou 807, C4 GP apod, protože ač 4 děti do 307 nacpu, není to úplně ončo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, toto rádio mám v autě (RD4) a MP3 přehrává. Nicméně dá se to kdyžtak pořešit kabelem na USB. Osobně jsem toto aplikoval a USB přehrává muziku jedna báseň.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používal jsem dlouho tento transmitter https://www.ipal.cz/p/fm-transmitter-do-auta-usb-ctecka-karet-sd-mmc/

(a asi ho zase budu používat).

Výhody: - hraje z flash, nebo SD, nemusíš nic připojovat, spouštět, starat se o napájení, hraje tam, kde minule skončil, nevyžaduje zásah.

Na kvalitu jsou různé názory, já kvalitu nerozeznám od běžného FM vysílání rozhlasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U transmitteru jsou takové okolnosti, které z nabídky nevyčteš:

- povolený výkon je 50 nW, což je málo, lepší je, když má víc (ač nepovolených, ale hraje pořádně)

- aby startoval sám po přivedení napájení, tzn. abys nemusel mačkat pokaždé tlačítko

- aby pokračoval v té sekundě, kde skončil, jinak budeš poslouchat začátek nahrávky znovu a znovu po startu auta

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Tak dnes jsem si vůz přivezl domů. Jede to moc pěkně. Absolvoval jsem s tím asi 50 km jízdu a všechno se zatím tváří jízdně moc dobře. Nicméně je tu pár věcí, co mě hned po opuštění z autobazaru nemile překvapilo. Předně přestali úplně fungovat motorky odstřikovačů. Jak předního, tak zadního stěrače. Nevim jestli je tam jenom jeden nebo dva. Každopádně nefungují a za druhé přestal úplně svítit palubní počítač nad rádiem. Není úplně dead ale prostě nesvítí. A displej mezi budíky svítí taky jenom z půlky. No asi zralý na výměnu. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...