Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

108 mrtvý model ???


Guest Petr 3008

Recommended Posts

Bohužel celá TPCA přechází pouze na výrobu vozů Toyota, tudíž 108 končí uplně a pravděpodobně i C1.

Bohužel poděkujme opět EU, která nutí výrobce v autě mít černou krabičku, couvací kameru a LED světlomety, což podstatně zvyšuje cenu vozu a v tomto případě by se 108 dostávala na cenu 208čky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Je to smutný. Jak jsem teď testoval ty E modely, tak mi úplně vyšlo, že ele auto by mohlo být klidně ve velikosti 108 a klidně bez extra výbavy - jen přibližovadlo do práce, na nákupy, na fotbálky-koníčky apod.
Vůbec by tam nemusela být klima, kamera, tempomat, auto brzdění a všechny hovadinky okolo. Zkrátka holátko 108 s dojezdem 300km - úplně by stačila :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

To je úplně přesný. Malé auto jako druhé do rodiny na běžné popojíždění.. úplně by mi stačil centrál, rádio a max. man. klima.. a k tomu pochopitelně přijatelná cena. V tom případě by se mi líbilo i el. autíčko. To nás ale určitě nečeká. O el. cenách nemá smysl vůbec mluvit, dnes již začínají být u malých aut i u spalovacích motorů ceny dost brutální.

Konec 108 mě bude mrzet dost. Autíčko sice asi trochu nedoceněné, ale do města na nákup apod. docela super. Nenáročné, s levným servisem a i docela komfortní i když s trochu spartánským interiérem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Pežotík 108 zatím stále ve výrobě. V současné době jich poměrně dost jde na vývoz. Stopka se blíží mílovými kroky, nikdo ale neví kdy ten stop nastane. Každopádně se chystá nástupce modelu 108, který se bude vyrábět asi v některé z továren Opel.. A asi se vůbec nepočítá se spalovacím motorem, takže by to bylo malé elektrické auto, což v podstatě potvrzuje záměry Peugeotu.

A aby to mělo finále.. manželka se dneska rozhoupala a dokud to ještě jde 108 si objednala 🙂.  Bude to Allure, bílá barva, + zatmavená zadní skla, + dojezdové kolo.  Čekačka ale asi 5 měsíců 🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Teď jsem koukal na konfigurátor..  My autíko objednávali ve středu 🙂 (prodejce říkal, že by to chtělo stihnout do konce měsíce).  K dnešnímu dni cena vyšší o 27 tis. To je masakr

Upraveno uživatelem Petr 3008
chybný text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky jsou platy o polovinu větší než 2011 je to prast jako uhod.... 

Taky jsem nespěchal s koupi nového.... Ale když to vidím jak každý rok končí motory a modely.... Turbo benzin jsem nechtěl, hybrid a elektro taky ne tak nakonec nafta sice jen 1.5 ale aspoň čtyřválec.... Na výběr toho s automatem moc  není nebo už cenovka  nad 900000 a to už bylo nad strop.... 406dojezdim a pak asi Dacia Sandero nebo Renault s LPG.... Na ježdění kolem komína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...