Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž stropnice


Guest zdendys1x

Recommended Posts

Guest zdendys1x

Ahoj lidi.Potřeboval bych poradit.Mám 807 a zatéká mi střešníma oknama.Potřebuju sundat stropnici abych zjistil místo kde zatéká.Co všechno musim demontovat abych tu stropnici sundal?Prosim moc o vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti nezávidím. Pokud chceš co nejmenší škody tak všechny plasty od stropnice dolů na A, b, c sloupku. Madla, světýlka vše co tam je tedy pokud máš střešní tak i spodní lemování okna a stropnice je vzadu a na dalších místech přilepená dost pitomym tmelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zdendys1x

Díky za reakci.Mám tři okna-šíbry z výroby.Ty plasty na sloupkách jsou jen nacvaknutý?A jak sundam ten přední panýlek co je ovládání zadních dveří?Nebo má někdo jinej nápad jak zjistit kudy přesně zatéká a jak to utěsnit?Ta demontáž stropnice je sice náročná ale asi nejlepší řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zdendys1x

A náhodou nějaký fotky nemáš?Asi před 10 lety se tu něco podobnyho řešilo.Jeden tvrdil že jsou tam odpadní hadičky vedoucí do sloupku a druhej zase že tam hadičky nejsou.Jak to tedy je?Jsou nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zdendys1x

A kdyz sundam ty plasty na sloupkach a svetylka a vsechno kolem tak ta stropnice tam drzi jak?Nacvaknuta nebo prilepena?Na co mam davat pozor az ji budu sundavat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...