Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tecenie oleja


urcikan

Recommended Posts

Jak moc teče? Dělá pod autem přes noc loužičku? Pokud ano, je třeba najít, odkud to teče, a opravit to. Nech motor umýt, a najdeš to.

Pokud to neteče, jen je motor od oleje, neřeš to. To dělá většina starších motorů, že rosí a prolíná olej.

Žádné svinstvo na utěsnění motoru bych u svého auta do oleje nenalil, ani kdyby mi za to platili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pripravky jsou na nic. pry maji obnovovat strukturu hmoty tesneni ale podle me uz je stejne pozde kdyz uz to tece. Jinak u me byl unik oleje zpusobovany vadnym tesnenim pod hlavou. Hledat takovou zavadu je strasna pakarna, pokud mas auto jako ja kde je to v motoru pekne naslapany a nikam poradne nevidis. Postupne mi v servisu utesnili vacku, vanu, a ja nevim co jeste a pak jsem stejne udelali to tesneni pod hlavou a prestalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebo dalsi varianta, kudy to tece, je tahle: jak mas nalevku na olej, tak usti do bloku motoru... ta nalevka je spojena s tim blokem motoru takovou hadici... a tam muze bejt dira....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm.Taky se nam stracel volej.Prvne to trochu teklo okolo ty merky.Pak se to nejak utesnilo(vono samo:D:D?)nevim asi s tim tatka neco udelal.Trochu to zralo i volej.Tak jsem jednou koupil neco za 200.Ne nic na bazi teflonu nebo drastickeho utesneni motoru.Jen to asi melo zlepsit vlastnosti oleje.Ted nezere.Uz je po dalsi vymene.Tentokrat bez toho.Zase se neztraci.Na vykonu jsem vubec nic nepozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...