Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolegyně z práce


Recommended Posts

Výš jak s tímhle neuděláš vůbec nic.  A myslím si že měl vcelku ještě štěstí že před tou zastávkou je ta " vlna" takže tam musí ubrat ještě před tou" vlnou" bejt to na přímý koleji tak tam jede tramvaj o dost rychlej a to by ho asi mázla nadobro.  Je fakt že ježdění ať s Tram nebo Busem po Praze je v tomhle ohledu dost stresující protože oni fakt okolo sebe nečumí nacpaný sluchátka do uší a žijou si ve svým světě kde jsou neohrožený pravda je že v tej tramvaji kolikrát nezbyde nic jiného než brzdit a zvonit i když výš že ta brzda je jen instinkt  to u toho busu máš šanci třeba hnout volantem aby jsi ho nevzal napřímo. Jenže zase druhá věc ač to bude znít pro neznalé drsně pořád máš v hlavě že v tom voze za sebou máš xx lidí který podobně jako takovejhle kašpar maj v uších sluchátka nebo se hrabou v telefonu a  nedržej se takže ta brzda nebo úhybnej manévr nemůže bejt extrémní aby se ve voze nepotlouklo víc lidí než jeden blbec kterej vleze do jízdní dráhy.   Já jsem naštěstí za svojí aktivní kariéru u DP měl dvě nehody při jedné jsem někde v Italské nebo tam v těch místech ucvaknul špígla blbě stojící dodávce takže nicotná škoda na cizím a na busu nulová, a pak jsem měl nehodu na křižovatce Prosecká x Lovosická  já jel po Prosecké z Lovosické vyjížděl kolega tak jsem ho pustil protože za mnou bylo dost aut (tehdy byla bez semaforů) no a za ním jsem se rozjel a z té Lovosické letěl frajer s osobákem a myslel si že to stihne se provlíknout za tím busem dostal jí  pravou oblinou na levý přední kolo. Na busu bylo asi 20 000 a ten osobák byl totálka.  A musím napsat že z kolegů který tu práci dělali dlouho (5 + roků) bych napočítal na prstech jedné ruky ty který neměli žádný karambol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...