Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace orientace + páčka otvírání kapoty


Kovis

Recommended Posts

Zdravím, 

Mám dva dotazy. Peugeot 407 rv 2010. 

První jak přepnout orientaci mapy v navigaci? Co jsem vyčetl tak je tam rneg. A ukazuje pořád na sever ,rád bych aby ukazovala ve směru jízdy. 

 

Druhý dotaz, musel jsem poladit otevírání kapoty ( v zámku u kapoty byla unavená pružina) a musel jsem odpojit packu otevírá kapoty pod volantem. Nicméně dokáže mi někdo říct jak tam zpět patří ta pružinka v pacce pod volantem? Nějak ji tam nedokážu dopasovat aby se páčka pěkně vracela přes pružinku. 

 

Díky

M.K

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarokare díky za hint. Mám originál návod ale v něm jsem to nenašel. Ten co jsi poslal je na jiné rádio nicméně teď jsem si chvíli hrál s rádiem a přišel na to. Nesmí se to dělat přes tlačítko nav ale musí se přes tlačítko mode přepnout aby byla vidět mapa a pak už se dá proklikat do nastavení mapy a orientace. 

Nicméně díky. 

 

Teď už jen ta páčka otvírání kapoty. 

 

M.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna se o packu otevirani kapoty z vnitrku auta ( pod volantem, vedle pedalu).

Musel jsem ji odpojit, vyhaknout lanko a vypadla mi ta 'pruzinka' co packu vraci. V navodu jsem nikde nenasel jak tam ma byt ta pruzinka spravne nasazena.

 

Diky

 

M.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...