Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 PZ okno


semiis

Recommended Posts

Ahoj,

nějaký parchant se mi pokusil vykrást P607. Alarm ho zahnal, takže si odnesl akorát podomácku dělanou 3D tiskárnu (hodnota pro zloděje nulová, pro mě k nezaplacení, achjo. Fakt bych chtěl vidět jak zdrhá s tou 15 kilovou taškou...).

Rozbil pravé zadní okno na dveřích. Na netu se mi daří nalézt náhradní okna buď bez popisu, nebo pro 2000-2005 tedy před faceliftem. Prosímvás, netuší tady někdo, jestli se to okno před/po faceliftu nějak měnilo?

Taky rozpáral černé kožené sedačky, když se snažil vytáhnout kolo, které tam nakonec kupodivu zůstalo. S těmi to asi bude úplně bez šance, že?

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2020 at 20:44, semiis napsal:

Ahoj,

nějaký parchant se mi pokusil vykrást P607. Alarm ho zahnal, takže si odnesl akorát podomácku dělanou 3D tiskárnu (hodnota pro zloděje nulová, pro mě k nezaplacení, achjo. Fakt bych chtěl vidět jak zdrhá s tou 15 kilovou taškou...).

Rozbil pravé zadní okno na dveřích. Na netu se mi daří nalézt náhradní okna buď bez popisu, nebo pro 2000-2005 tedy před faceliftem. Prosímvás, netuší tady někdo, jestli se to okno před/po faceliftu nějak měnilo?

Taky rozpáral černé kožené sedačky, když se snažil vytáhnout kolo, které tam nakonec kupodivu zůstalo. S těmi to asi bude úplně bez šance, že?

Předem díky.

pře face i po face má okna stejné , dokonce všechny 607 různých výbav jsou all stejné , oem 9204 H4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...