Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nosič na kola


Smith82

Recommended Posts

Nemáš strach o ty laminátové páté dveře? Co jsem se díval tak na naše auta jedině nosič od fy Atera, třeba typ strada evo nebo atera strada dl. Ty se odsouvají. Pak jdou otevřít i páté dveře ovšem záleží na typu tažného zařízení. Některé je velmi blízko nárazníku, třeba westfalia, a pak je asi nepujde ani tak otevřít. Ještě mám dotaz jak cpeš ty kola nahoru na střechu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím - chvíli jsem to koumal a pak jsem šel cestou nosiče na kouli - ty na dveře mě úplně nepřesvědčily, že to bude dveřím svědčit, zvláště pokud by to bylo na víc kol - limit bych viděl tak na dvě obyč kola (ne elektro) - již tak mi zadní dveře bouchají a ještě jsem nepřišel na to jak se toho zbavit (viz vlákno tady níže)

jinak i s nosičem na kouli to není jednoduché - díky svislým dveřím je jejich poloměr otvírání hodně daleko a i nosiče s vyklopením s tím mají problém, navíc mám ještě problém s uchycením - koule není zcela svislá ale trochu skloněná k autu, u vozíku to nevadí, ale nosič pak není vodorovně ale nakloněný směrem k autu a u prvního kola je třeba otočit řidítka, aby se tam vešlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...