Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světlomety


birgis

Recommended Posts

pravy 620686

levy 620886

Bud muzes zvolit originalni kvalitu od Magneti Marelli nebo Valea a nebo pak taiwanskou kvalitu typu TYC nebo DEPO

V autokelly je po sleve pro radneho clena to Magneti Marelli a Valeo cca 3600-3700 kus, ty lacinejsi jsou pak kolem 2700-3000

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky

Máte někdo zkušenosti s těmi levnějšími? Vyplatí se ušetřit pár korun? 

A ještě mám jeden dotaz - u světel, co jsem našel je psáno povolení: typ E - odzkoušeno - znamená to, že jsou plně schválena pro provoz u nás a v evrope? Nebo co musím najít, abych měl správné a schválené světla

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo rika, ze i ty levnejsi jsou ok, jini rikaji, ze sviti naprd a paprsek je rozmazany, celkova kvalita nic moc a je lepsi si priplatit, je to asi taky kus od kusu. Ja bych radsi vzal ty drazsi, pokud ma auto slouzit jeste nejaky ten patek. Pokud pujde za rok do sveta, pak je to asi fuk.

pokud to nebudou vylozene tuningova svetla s nejakymi angel eyes krouzky nebo LEDkama, tak budou schvalena normalne pro provoz, rozhodne ta od vyse uvedenych znacek na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako velký rozdíl to úplně není, jen se mi to teď nehodí - takže počítám, že to bude "dočasné" řešení. Myslím, že i čajové svíčky budou svítit víc, než mi ted svítí

https://www.autodily-pema.cz/hlavni-svetlomet-tyc-2011223052 našel jsem světla TYC za 1700kus

Servisak mi nabídl, že to může zkusit rozleštit za cca 1500-2000, ale vubec nezaručuje, že to k něčemu bude a že nebudu muset potom kupovat světla nové. Tak si říkám, že bych rovnou dal ty nové a nedělal další pokusy. Navíc rozleštění taky je jen dočasné, na 1-2 roky a nové by mohli vydržet i délé - jen zaleží, jak budou svítit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co zkusit starší originály z vrakoviště? jako cenovka nebude o moc nižší než za ty číny ale pokud by byly v pořádku stran držáků asi bych se tomu nebránil přece jen origo je origo i když jetý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...