Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akce 7 dní Peugeot s nabídkou 7 let záruky


Béďa

Recommended Posts

Tradiční akční nabídka 7 dní Peugeot se letos opět vrací. Hlavním lákadlem bude sedmiletá záruka, ovšem chybět nebudou ani výhodné ceny. Akce proběhne v celé koncesionářské síti Peugeot od 14. do 20. září 2020.

Akce 7 dní Peugeot se v Česku již stala tradicí, a proto mnozí příznivci značky vědí, že v září nastává ten pravý čas pro nákup osobního vozu Peugeot za zvýhodněnou cenu. Celá koncesionářská síť Peugeot očekává, že od 14. do 20. září bude v showroomech rušno. Letošní akční nabídka je navíc mimořádně atraktivní. Poprvé v historii se totiž prodlužuje značková záruka u většiny modelů osobní řady na 7 let (100 000 km).  Kromě toho jsou tyto vybrané modely nabízeny za zvýhodněné ceny.

Nejmenší zástupce značky, Peugeot 108 ve verzi ACTIVE 1.0 VTi 72 S&S MAN5, je nabízen za cenu 237 000 Kč.

Stálici  modelové řady, Peugeot 308, ve verzi ACTIVE, lze v rámci akce pořídit za 377 000 Kč, variantu SW pak za 399 000 Kč.

Lídr evropského trhu kompaktních SUV, Peugeot 3008, bude v akčním týdnu prodáván za cenu 517 000 Kč, jeho prostornější bratr, sedmimístné SUV Peugeot 5008 pak za 555 000 Kč.

A konečně oblíbená osobní dodávka Peugeot Rifter dostane na 7 dní akční cenovku 389 000 Kč pro verzi ACTIVE 1.2 PureTech 110 S&S MAN6. Kompletní přehled akčních cen je k dispozici na peugeot.cz.

Souběžně s akcí 7 dní Peugeot, určené zejména pro soukromé zákazníky, proběhne i akce 7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL, která se naopak zaměřuje na firemní klienty. Ti mohou v rámci akční nabídky nakupovat modely Peugeot Boxer, Expert, Partner a Traveller a využít přitom tři klíčové výhody: 3 roky kompletní servis, 3 roky záruka a  3% business úvěr.

7-dni-foto02.jpg

7-dni-foto01.jpg

7-dni-foto03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravdu akční ceny k popukání 8 000 Kč sleva na 308 ku a 11 000Kč na prodlouženou a 13 000Kč sleva na 3008. Myslím, že by se měl jít Peugeot učit od jiných jak se provádí takové akce s akčími cenami a to není jen tento rok to je již několik let pořád stejné. A to u se ještě u 308 neví jestli to je cena již nové verze nebo ještě té staré. Jediné plus této akce je, že se můžete zdarma projet v některých nabízených vozech, ale pro případného kupujícícho tato akce nenabízí nic sleva skoro žádná a ani žádná bonusová výbava v akčních autech. To už bylo lepší to co dělali dříve, že se občas v ceníku objevila pémuová verze kde byla za mírně vyšší cenu přidána bohatá výbava, ale tohle jsem už taky dlouho neviděl.

Upraveno uživatelem Mikis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, na řečičky v reklamách nekoukejte, prodávají dobře i za normální ceny, tak proč by razantně slevovali? 😉, jinak ta auta jsou na tu promo akci vyčleněná...

jen taková vsuvka, ale neberte to jako, že jsem teď pos.aný z hjundaje--když jsem to byl vyzkoušet, prodejce mi dal klíče a říká: je to ten bílý před prodejnou..., já na to: vy se mnou nepojedete??, néé, říká on, zaprvé stojí váš pežot před šourůmem 😉😂, ale hlavně pojezděte sám v klidu, já vím, jaké to je, když budu s vámi, budete nervozní... :), ale prosím vás, vraťte se do oběda, já s tím pak musím jet pryč..., (bylo 10. hodin dopoledne), tak jsem pojezdil 2 hodiny, na parkovišti všechno prolezl, vyzkoušel..., prostě tak nějak si představuju zkušební jízdu před koupí nového vozu :super

u pežotu jsem kupoval 3 nová auta, ale vždycky to bylo v takové napjaté atmosféře, nee, nebyly to nervy, ale to napětí tam bylo

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není jinde o moc lepší :roll Základ je spřátelená duše u dealera, ale i tak není zdaleka vyhráno. Mám příklady z první ruky třeba u Škody, Fordu nebo Audi případně Volva. Všude je to boj, když dojde na závažnější-dražší problém :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude na autě vysloveně průšvih tak je potřeba ho nechat odstranit v rámci klasické záruky protože u toho prodloužení si myslím že už budou některé věci vyloučené anebo to bude na domluvě se servisem ale každopádně to prodloužení bude podmíněné výhradním servisem u autorizáků. Což provoz auta dost citelně prodražuje. Takže to je pak na úsudku každého soudruha jestli jít do prodloužení záruky nebo ne. Já osobně bych to asi nehrotil a stačila by mi klasická dvouletá záruka protože na opravdu novou káru hned tak mít nebudu tak mě to asi nemusí ani moc trápit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Mikis napsal:

Tak opravdu akční ceny k popukání 8 000 Kč sleva na 308 ku a 11 000Kč na prodlouženou a 13 000Kč sleva na 3008. Myslím, že by se měl jít Peugeot učit od jiných jak se provádí takové akce s akčími cenami a to není jen tento rok to je již několik let pořád stejné. A to u se ještě u 308 neví jestli to je cena již nové verze nebo ještě té staré. Jediné plus této akce je, že se můžete zdarma projet v některých nabízených vozech, ale pro případného kupujícícho tato akce nenabízí nic sleva skoro žádná a ani žádná bonusová výbava v akčních autech. To už bylo lepší to co dělali dříve, že se občas v ceníku objevila pémuová verze kde byla za mírně vyšší cenu přidána bohatá výbava, ale tohle jsem už taky dlouho neviděl.

Kam se má jít pežo učit? Dneska se nikdo nepředpokládám nepředá, pokud si to neusmlouváš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ChouLu napsal:

Já teda nevím, ale na záruku neuznáváme max opravdu blbosti, jinak tam tlačíme i nemožné :) Ale když přijede zákazník s evidentně politým displayem navigace, tak mu to opravdu nebudeme uznávat... :) 

Jo, to je vidět zde na stránkách klubu. Např. převodovka v 3008. To jsem si teď jen tak narychlo vzpomněl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, ozzy56 napsal:

jojo, na řečičky v reklamách nekoukejte, prodávají dobře i za normální ceny, tak proč by razantně slevovali? 😉, jinak ta auta jsou na tu promo akci vyčleněná...

jen taková vsuvka, ale neberte to jako, že jsem teď pos.aný z hjundaje--když jsem to byl vyzkoušet, prodejce mi dal klíče a říká: je to ten bílý před prodejnou..., já na to: vy se mnou nepojedete??, néé, říká on, zaprvé stojí váš pežot před šourůmem 😉😂, ale hlavně pojezděte sám v klidu, já vím, jaké to je, když budu s vámi, budete nervozní... :), ale prosím vás, vraťte se do oběda, já s tím pak musím jet pryč..., (bylo 10. hodin dopoledne), tak jsem pojezdil 2 hodiny, na parkovišti všechno prolezl, vyzkoušel..., prostě tak nějak si představuju zkušební jízdu před koupí nového vozu :super

u pežotu jsem kupoval 3 nová auta, ale vždycky to bylo v takové napjaté atmosféře, nee, nebyly to nervy, ale to napětí tam bylo

 

 

Některé automobilky ti pujči auto na víkend, tyto akce měl třeba Renault nebo Dacia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná příjde doba, kdy to bude normální u všech automobilek :)

ještě takový postřeh--ten tucson nebyla žádná hurá akce, i když to tak možná vypadá, obešel jsem více značek 😉, ale zajímavé je, že Peugeot mi nabídl nejnižší výkupní cenu, rozdíl dělal 30 tisíc korun, což není zanedbatelná částka, je vidět, jiné značky jdou i do riskantnějších obchodů...(kde tolik nevydělají)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já si myslím, že je to hlavně o prodejci/servisu tj o lidech co jde reklamovat a co ne. Není to až tak o značce. Nechápu jestli se na tom financování reklamací nějak podílejí nebo kde je někdy problém... Někdo se chová jak by to šlo z jeho kapsy i když je to evidentně chyba výrobku. Teď nemyslím konkrétně Peugeot ale myslím to obecně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MJSytic napsal:

Tak třeba tohle jde snad u PSA domluvit taky, ne? A není k tomu potřeba žádná zvláštní akce? :o

Haa,to jsi mě pobavil byl jsem u dvou nákupu vozu v jednom byl kandidát stará 2008 v druhém Peugeot tepee u u 2 dealeru Peugeot, projížďka tak 4km po zasekaným městě a pak rovinka cca 1km....a s tím že nám říkali kam se pojede....v  Renaultu jsme jezdili cca hodinu kde jsme chtěli...nakonec vyhrál Captur a Berlingo...už jen kvůli přístupu, ochotě a zákazník byl pro ně pan😉 v Peugeotu jsme si mysleli že jsme na obtíž....a ještě jedna rada , která se osvědčila u asi 12 nových aut v rodině, když přijdu k dealerovi a ten mezi řečí nenabídne kávu nebo čaj, tak slušně odkracet a zeptat se radši jinde...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Laďa napsal:

Jo, to je vidět zde na stránkách klubu. Např. převodovka v 3008. To jsem si teď jen tak narychlo vzpomněl.

 

Vidíš jen jednu stranu mince ;) 

My například na záruku u rok starého auta už dali třetí převodovku, protože při brždění motorem lehce hučí.. a normálně uznána, ačkoliv hluk není dle norem výrobce výrobní vada ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, ChouLu napsal:

Vidíš jen jednu stranu mince ;) 

My například na záruku u rok starého auta už dali třetí převodovku, protože při brždění motorem lehce hučí.. a normálně uznána, ačkoliv hluk není dle norem výrobce výrobní vada ;) 

Ty děláš v Hyundai?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...