Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zhasina motor


Dasenik

Recommended Posts

Tak jak sem slíbil tak píšu jak to vše dopadlo.
Žádné čerpadlo a netěsnost to nebylo. Dělalo to čidlo konkrétně konektor na klice /otáčky motoru.

Je tak inteligentně zapojený za předním kolem ,že se tam dostane jakýkoliv bordel. Tak že pokud vám to začne dělat. Zaměřte se nejdříve na čidlo. Prostříkat a nejlépe promazat pastou která odvádí vodu.

Rád o sobě nedává vědět na Diag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím všechny.

Kdysi sem tu psal o náhlém chcípaní motoru za jízdy. Teď se to objevilo z nova ale né tak často. Předtím to dělal snímač na klice. Když se mi to stalo nedávno tak to chcíplo a už sem to nenatočil. Po připojení na diag.mi to ukázalo veškeré chyby snímačů na motoru i snímač váhy vzduchu. Po vymazání chyb a odpojení (po chvíli ) zapojení ŘJ šlo opět auto bez problémů nastartovat. Teď přijde to ALE: Měl sem startér před smrtí (teď už po smrti) po vyndání startéru sem ho dal do servisu na repas. Druhý den mi repasák volal,že už se nevyplatí opravovat ,že je úplně KO a navíc prý už kolikrát zůstal vyset při startování v motoru. tak že se stále točil. Ptám se vás tedy jestli za to chcípání mohl ten startér ? Třeba ,že si s tím ŘJ nevěděla rady ? Zítra budu mít startér nový .

Díky předem za odpovědi popřípadě zkušenosti 

Upraveno uživatelem Petr1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...