Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prehravac do Peugeot 5008


Lukas.407

Recommended Posts

Naposledy to tu řešil Radim, je tu na to vlákno. Málokterý dnešní přehrávač v rozumné velikost má dnes analogový videovýstup. DVD přehrávač se analogovám výstupem možná ještě bude. Ten systém obrazovek v 5008 byl za zenitem (úplně out) už v době nového auta.  Obávám se že dvěma tablety získáš levněji lepší displeje, než to, co je v tom autě. Pokud nemáš ty origo BT sluchátka, tak už vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale elton měl displej i pro řidiče 🙂

jinak Lukáši máš pravdu, to řešení je opravdu 🤮 a bylo out  už v době, kdy to auto vyšlo, navíc tehdá za +20t, klepal jsem se na čelo, když mi to nabízeli.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nemá. Elton to řešil DVD přehrávečem do toho volného kaslíku a propojením do rádia. A pak ještě někdo to tu tak dělal, ale už je to dávno, nevím. Radim to relativně nedávno, já jsem to "vyřešil" při koupi, protože to byly vyhozené peníze.

Nenásilně to moc nejde, musel bys natahat spešl kabely, dát do auta druhé "rádio" tedy DVD s analogovým výstupem. propojit. Navíc kvalita těch obrazovek je vyloženě mizerná (rozlišení). Jen to druhé rádio bude dražší, než ty dva tablety :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...