Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xperia L1 zdlouhavé nabíjení


Charlie 607

Recommended Posts

Ahoj, třeba někdo poradíte. Mám telefon Sony Xperia L1 a bojuju teď s nabíjením. Trvá strašně dlouho než se dobije. Stahl jsem appku Battery Charging Monitor abych viděl kolik tam teče proudu a s originál nabíječkou a kabelem (usb-c) tam jde 200-400mA, většinou se to pohybuje kolem 300mA. Zkusil jsem koupit jiný kabel, zkoušel jinou nabíječku a je to stejné. Do druhého telefonu mi stejná nabíječka (s jiným kabelem microUSB) pouští přes 800mA.

Někdy se stane když nabíjím přes noc, že se i telefon vypne a ráno je tam třeba 25% baterky - když večer se začalo nabíjet na 24%. 

Když se mi povede telefon nabít, tak baterka ale drží, nijak dramaticky ryche se nevybíjí. 

Nevíte někdo kde by mohl být problém, co vyzkoušet, atd? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl u své nokie problém, že se mi asi nabíjecí konektor odtrhl z desky. Při určité poloze konektoru se rychlonabíjení chytilo, ze začátku stačilo konektor podložit, časem s muselo přitlačit a nakonec přestalo jít nabíjet jakkoliv. Musel jsem rychle koupit jinej telefon, abych z něho přenesl apky (hlavně bankovnictví) a nemusel pak do banky. V servisu mi řekli, že opravit to jde, ale do telefonu se dá dostat jen přes displej (musí ho vyndat), protože byl v rohu lehounce nalomenej, může se stát, že při vyndavání praskne nebo se štípne. 

Tak nevím, jestli nemáš něco podobného. zkus polohy kabelu, jestli se ti rozjede rychlonabíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě můžeš mít v konektoru zamackany curbes - prach... Vezmi paratko nebo něco jiného nevodiveho, serizni to aby se to vešlo do konektoru vedle destičky a zkus opatrně vyšťárat ty nánosy co tam jsou. Nezdá se to, ale za pár let nošení v kapse se tam toho nastrada dost a kabel pak nedosedne jak má a je problém na světě. Případně jestli máš přístup ke stlacenemu vzduchu, tak zkusit vyfoukat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...