Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Online odhalení nové 3008


Schreek

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

nemůžu si pomoct, ale asi za svůj názor budu odměněn v červené barvě... :)

řada 2008--3008--5008 mi připadá stejná, jen jsou ta auta více natažená (delší), navíc jak tak čtu, budou mít vcelku stejné motory, prostě se mi tato dizajnová cesta, kterou se vydal Peugeot nelíbí, tím netvrdím, že ta auta nejsou hezká, ale jsou prostě stejná... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Neříkám, že se mi nelíbí.. ale už je na mě asi příliš agresivní. Je to auto na pohodové cestování, nejvíce používané s motory 1.2 nebo nafta 1.5, tak bych s té agresivity ubral. A stejnost s 2008..  Jinak chápu, že chtějí modely výrazově sladit, mě by se ale líbilo, aby každý model vypadal jinak a podle toho bych si pěkně vybíral..

Já stejně asi někde zaspal v čase, nejvíc se mi líbí 207 a 308 předchůdce současné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta podobnost modelů není jen u Peugeotu a navíc to není nic nového. Když se postaví vedle sebe face 106, 306, stará 406, tak je to taky z jednoho vrhu :myslim Kdyby měla každá řada vypadat úplně jinak, tak se to sakra prodraží :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že myslíš spíše PODOBNOST :myslim, ano, mělo by jít na první pohled poznat, že je to PEUGEOT, to je gut, ale na druhý pohled poznám, že je to 106 nebo 406

u té nové řady je to STEJNOST :myslim většina lidí se musí jít podívat vzadu na číslo, aby věděli... :)

ale je pravda, že Peugeot v tom není nováčkem, jen si vezměte koncern, co dovede z JEDINE karoserie udělat modelů 😯😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to nemáš nakoukaný. Pokud postavím vedle sebe 106, 306, 406 a bude na ně koukat zepředu někdo, kdo nemá úplně přehled tak bude taky tápat ...
Když dáš aktuální 108, 208, 2008, 3008,5008, 508 vedle sebe tak to poznáš. Jediné, co se může plést je samostatně 2008/3008/5008 protože jsou to všechno SUV, a když nemáš porovnání, tak nevíš, jestli je to 2/3/5. řada :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...