Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Online odhalení nové 3008


Schreek

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Tak jsem to bal okouknou naživo a ...pořád si nejsem jistej. Bude hodně záležet na barvě. Líbila se mi ta větší obrazovka uvnitř, ale zjistil jsem, že v základu není. U tohoto původní malá obrazovka.P1000807.thumb.JPG.7bb03d39dbaaa6bf99f3a34d0da0ce79.JPGP1000808.thumb.JPG.5241cf9d5b92d10b6c37590ca756181e.JPGP1000810.thumb.JPG.558ddbbe74ec5bb25dddbf48071e910f.JPG

 

Každopádně se ale ve výrobě nezměnilo evidentně vůbec nic - stále stejná prasárna.. ten zadek opět zoufale nesedí.,

P1000811.thumb.JPG.184cf8c839226dba0d859227ab2202bf.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel je to tak všude ☹️, já si musel usadit dveře řidiče, bo byly utopené (neseděly v lajně s blatníkem), ale když se podíváš na videa, každá automobilka má na lince plno kontrolorů kvality 😯😂🤣, klasik by řekl: chce se mi zvracet

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

To já vím, že je všude něco.. Ale u nového auta v téhle cenové relaci bych prostě chtěl aby to bylo ok.. Ze začátku výroby 3008 tenhle problém až takový nebyl, pak to začlo nějak moc ujíždět. Hlavně to není, že pohneš na pantu a bude to sedět. Je to dost velký problém, to jsem sám vyzkoušel. A přijde mi docela ujetý s novým autem lítat po karosárnách a zkoušet co to vydrží.. A nemyslím si, že takhle by to měl zákazník považovat za normální.

Přesně jak píše @ozzy56vidíš jak to tam prohlíží pomalu lupou a pak jim vyjíždí auta takhle. A rozhodně se nejedná o jediný kus, takových jsou a asi teda dál i budou mraky. Někde je asi chyba.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší to měl kolega který si koupil funglovku Golfa ve víceméně plné palbě.. A po ujetí několika kiláků zjistil že aby jel rovně musí mít volant natočenej lehce vlevo :D A ještě lepší bylo, že odstranění této "závady" trvalo 3 měsíce.. 

Všude se prostě něco najde, u každé značky natrefíš na páteční kus a podobně.. :) Pracuju v aureálu Škodovky a když vidím co přijíždí občas za auta, jak to tam nesedí.. To je teprve něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak už dorazila i do Prahy na Veleslavín.. a Musím uznat že na živo vypadá ještě lépe! :P Dokonce to i pěkně vyšlo takhle hned vedle 2008 :D Obávám se že na příští Roadshow (snad bude) budu mít velký problém vybrat jen dvě auta která projet :D 

IMG_20201208_114450.thumb.jpg.9793b0b8ac7e9830248e77bd2eb49fda.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Prohlížel jsem  konfigurátor a musím říct, že docela zklamání. Pevně daná výbava, minimum možností volby, zúžený výběr barev. Například na Activ a Allure není možné objednat podélné hliníkové střešní nosiče, jsou jen u GT..

Tak nakonec jsem rád, že mám model r.19, kde jsem si ještě mohl volit podle libosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Petr 3008

@chuck11 Nemá, samostatné mlhovky jsou asi přežitek..  má přední LED světlomety s integrovanými LED denními světly a ve verzi GT má Peugeot Full LED Technology s funkcí "Foggy Mode" - v kombinaci se zapnutým zadním mlhovým světlem snižuje intenzitu předních potkávacích světel. :myslim   Nevím jestli to je pokrok nebo posun k lepšímu..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...