Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ryzen 5 3400G


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

No, když pustím nějaký stream 4K HDR, tak TV to detekuje, jako HDR, nebo i HDR+ (Dolby Vision jen na Netflixu)

Tak něvím, jak to přesně je...každopádně obrazově nemám co vytknout.

U krabičky mám ovladač a USB klávesnici. Ta klávesnice (velikost herního gamepadu) je supr...klasický ovladač nepoužívám :D

Až budu mít trocha času...tak chci zkusit to DTS-HD a DolbyTrueHD, to mne zajímá asi nejvíc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jojo u streamování HDR frčí, tam problém není. Problém je u Kodi. Když stáhnu film a je s HDR, v Kodi se na to koukat nedá. Je to barevně celé rozhozené. Jinak ty boxy na takové to běžné žvýkání super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ještě jeden poznatek. U Android TV (KODI) je vidět občas lehké zaškobrtnutí v plynulosti u přehrávaných streamů...u CoreELEC toto nepozoruji.

Nevím, zda je na vině HW, nebo systém. Nicméně další malé plus pro krabičku z čajny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já na to hledím... Vypadá to, že nové Kodi 19 které jsem ještě nezkoušel umí HDR. Musím to zkusit a uvidíme. CoreElec má výhodu že Kodi není pod Windows takže HDR je nezávislé na dalších věcech. 

Musím se pořádně podívat cos to vlastně koupil 🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Návštěvník

Vždyť to umí co je třeba tak proč ne. Na OpenElec ideál. Android nevím ale s OpenElec super. Dokonce píšou že to umí 8K tak to bych chtěl vidět když to nemá ani HDMI 2.1 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

8K by to třeba zvládlo...ale jak říkáš...číňan, no :D

Android jsem zkusil a jo, asi by to taky chodilo...mě spíš lákal ten OpenElec...

Samba chodí, dálkáče taky (klasický s úpravou config souboru) a obrazově nemám co vytknout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A takový postřeh. Dodaný HDMI kabel neurčené specifikace házel na obraze artefakty...obraz rozhozen. Zkusil jsem ho a hned letěl do koše :D

Používám ověřený HDMI 2.0b kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo oni k tomu napíšou klidně že to má vodotrysk. Na běžné koukání super za ty peníze. Jinak s tím Androidem je to myšleno z hlediska podpory. Ta tam bude prostě nulová ale to se dá čekat. Je super, že tam jde dát ten Elec. U toho kabelu se tomu nedivím. Splnili že byl v balení a dál se to neřeší 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...