Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otazky k autu


PsychX

Recommended Posts

Ahojte,

mam otazky ohladom auta, konkretne mam toyotu proace city verso ale nakolko som nenasiel ziadne forum k tomuto autu a mam 508 a tu som odpoved tu dostal vzdy a proace je to iste ako rifter alebo berlingo tak skusal tu.

Mam model 2020, nakolko iny ani neni, vo vybave Long 1,5d, 8aet family comfort 7 co je najvyssia dostupna.

A ak by bola otazka preco nemam Riftera ale Proace, nakolko som auto potreboval rychlo, a cakacka pol roka bola dost dlha, tak som zobral to co bolo dostupne hned vo vyssej vybave ako som chcel.

a teraz otazky:

preco su neni vzadu packy na odklapanie sedadia? Manuál strana 60. mate to tam niekto? videl som to len na produktovych fotkach ale na ziadnej realnej fotke alebo videu. pozeral som aj Rifter, Berlingo aj Combo a nikde. Mam to v 508 a je to super tu mi to chyba.

 image.png.1c0a05fd3b2ab9ae4994f2bd8a9b4bc4.png
co robi sede tlacidlo na strope? nie som ale sede rovnako velke vedla toho SOS

ako zapnem mirror link v autoradiu?

ako obnovim cinnost adaptivneho tempomatu po zastaveni? - napr jazda v kolone, robehnutie na križovatke, podla info ma to vediet ist v kolone samo ale nejde.

prepnutie rezimu automacikeho parkovania, iba pozdlzne, nejde zapnut resp zapnutie inych rezimov

prazdna obrazovka na stredovom displeji - ma nejaky vyznam? pripadne su tam nejake moznosti nastavenia

online sluzby - nedostupné v aute, chybaju preplatene sluzby, da sa tam vlozit SIM alebo nieco take?

wifi - po pripojeni wifi aku to ma funkciu? aktualizacia alebo co? lebo som neprisiel zatial naco to sluzi

prisvetlovanie do zakrut, zapnutie cez diagnostiku -- toto som sa docital tu. ale ci to bude dostupne aj v toyote asi neviete

Aktualizácia map? Ako

Je mozne nejako upravit radio tak aby som tam vedel pustit video?

Ak mi bude niekto vediet odpoved budem velmi rad

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam Riftera, ale iny model, no na 50% otazok co si sem spisal, by ti mal odpovedat predajca, max prirucka k autu.
Co sa tyka odklapania sedadiel, myslim ze to maju len v pevne zabudovanych sedadlach. mam to tak v 308sw, pri vyberatelnych by si mal mat na sedacke packu, alebo snurku.
Adaptivny tempomat sa po zastaveni na 0 zastavi, a musis pridat plyn aby pokracoval dalej, maju to tak takmer vsetky auta s ACC.
Prisvecovanie do zakrut tusim len do urcitej rychlosti, viac v knizke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mmartinkovic mal ale nevedel, mal som viac otazok na tie mi odpovedal ale tieto mi zostali nezodpovedane

kedze su tie auta uplne rovnake rozdiel je v maske a v par detailoch tak skusam tu preto.

sedadla v druhom rade su odklapacie, nie vyberacie a o tie mi prave ide, o ten detail otvarania. 

tu je to vidiet na foto:

  image.thumb.png.16285c6a3f4366f8affdefd0c73faea0.png

to s tym acc, teda skusim, ale ked som to skusal doteraz tak vzdy este chcel aj potvrdenie na packe, je treba sa rozbehnut na nejaku rychlost aby opatovne pokracoval? 

prisvecovanie je vypnute a v knizke neni. len to ani pri novych rifteroch ale vraj sa zapnut dat. viem ako funguje aj do akej rychlosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, az teraz pozeram detaily.
Rozdiel vybavy može byť to, prečo tam nemaš to a tamto. Ja neviem ako si auto kupoval, a čo by si tam mal mať alebo chcel mať. čo všetko je v tvojom aute a čo nie je a čo je v stupni vybavy.
Priručky su univerzalne na všetky vybavy a čo je v knižke, nemusi byť v aute.
Ja by som v mojom chcel mat otvaranie okien na DO, no je funkčne len zatvaranie, na 5008 to je aj na otvorenie a zatvorenie. VW to maju všetky od 2001 roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave vybava je najvyssia mozna, kvoli tomu ma napr zarazili tie chybajuce packy v kufri.

je mi jasne ze vsetko co je v manuali tam byt nemusi ale na nieco som odpovedat nenasiel.

tak napr tempomat, parkovanie aj prisvetlovanie mam vyriesene, mirror link vraj uplne zmizol od 2020 tak s tym asi nic. Mapy uz asi tiez viem len som este neskusal. ostatne je stale otvorene.

co sa tyka okien tak tie idu aj otvorit aj zatvorit cez DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved podla niecoho si to auto preberal, o vybave ti nieco povedali, poskusal si dačo, či ? podpisal si preberaci protokol, nechal tam peniaze a isiel prec???
Ved tak rozpravas o tom ako keby si prisiel len tak, a zrazu tu mam auto. a aha idem pozerat co tam vlasne je......
Niekedy ta najvyssia vybava neznamena uplne vsetko. kludne sa 3 samostatne sedacky vzadu mozu vylocovat s odklapanim, alebo podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako som pisal ja som si auto neskladal. bral som take ako bolo, napisal som to hned v prvom prispevku, o vybave som si nieco nacital ale nebolo to pre mna uplne nutnost vediet vsetko do detailu.

pri preberani som sa popytal na zakladne veci co som potreboval vediet odskusal som to co som potreboval a isiel.... prepac ze nie kazdy kupuje auto tak ze ma dopredu vsetko nastudovane, pozna kazdy centimeter auta a aj tak pride do predajne a 3 hodiny si prezera auto skusa kazdu prkotinu a pyta sa naco to je ako to funguje. za relativne kratky zivot som vystriedal mnoho aut, ci sukromnych alebo firemnych, takze nepovadzujem to za nutnost vsetko vediet hned. od toho je predca taka ta zazracna vec volajuca sa manual. predstav si ten som si presiel a na to co som nenasiel odpoved som si dovolil napisat komentar s tym ze mozno to uz niekto riesil, je to predca forum zamerane na skoro zhodne auto ktore sa v podobe riftera predava viac ako 2 roky. dakujem ti teda za tvoje adekvatne odpovede ktore mne alebo komukolvek kto ma podobnu otazku velmi pomohli.

a na margro tej vety " kludne sa 3 samostatne sedacky vzadu mozu vylocovat s odklapanim, alebo podobne" tak keby si si aspon pozrel ten obrazok, ci uz prvy alebo druhy tak na oboch su 3 sedadla, a na oboch fotkach je vidiet odklapanie, a v manualy to je dokonca napisane

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...