Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

@Klemoňpokud má někdo vlastní elektrické auto nebo půjčené od kohokoliv, tak tam s ním pojede, ale finance za nabíjení si platí sám.. zde se jedná o to, že od Peugeotu Importu si na sraz nebudeme půjčovat elektrické vozy pokud si o to vyloženě klubáci neřeknou sami. 

 

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Verýsek napsal:

Tak nejprve se uvidí jestli vůbec bude nějaký sraz. Vzhledem k tomu jaká opatření zase chystají. 

A pokud by sraz byl, tak jak už jsem řekla, elektrické auta se tam vozit nebudou. 

Jenže to jsme se nepochopili Verýsku. Já nechtěl nic vozit. Já tam v něm chtěl dojet.

Nebudu dělat blbečka z FauVé Schade auto, který nám do Ostravy na báňskou dovezl pyšně před 14 dny ukázat ten jejich elektro SUV zázrak NevímJak se to jmenuje a přestože se chlubili dojezdem 500+, tak to z Bolky dotlačil fosil na korbě přívěsu. Pak to postavili ven na dvůr před fakultu elektro pod nafukovací loga Schade Auto a chodili kolem toho s leštičkou. Sorry jako, takhle fakt ne.

Čili já dojedu elektro vláčkem do Prahy, skočím k dovozci si e208 nebo e2008 vyzvednout, podepíšu mu papíry, klidně složím na konto nějakou jistinu a odfrčím směr Kokořín přes Beroun. Prověřím ho na cestě, na srazové soutěži, na té popisované trati, pak cestou po okolí, na nabíječkách a vrátím podle přání v neděli nebo v pondělí zase zpět. Klubáci si to okouknou, pokud dovozce dovolí, tak zkusí řídit, jinak se jen svezou jako spolujezdci. A ještě z toho udělám hezký článeček na hybrid.cz. Můžeš mi to tam prosím domluvit? Mají vůbec už nějakou elektriku na území ČR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:

Ale když bude chtít někdo přijet "elektrikou" , tak to se nezakazuje :roker   Když to bude mít logo Peugeotu tak klidně i elektrokoloběžku. Ale na koloběžce bych 100 km jet tedy nechtěl :super

Tak znáš to, když se moc nehledí na legislativu, dáš to i na kolobce s přehledem. S lehkou nohou možná i tu stovku, jinak 6-8 hodin nabíjení 😃 Parametry elektrokoloběžky TMAX Choppers III:

Maximální nosnost: 200 kg
Maximální rychlost: 40-50 km / h
Dojezd do: až 80 km (dle váhy jezdce, terénu, rychlosti jízdy).

Ale tahle má smůlu, není to Pežot.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Verýsek napsal:

@Klemoňpokud má někdo vlastní elektrické auto nebo půjčené od kohokoliv, tak tam s ním pojede, ale finance za nabíjení si platí sám.. zde se jedná o to, že od Peugeotu Importu si na sraz nebudeme půjčovat elektrické vozy pokud si o to vyloženě klubáci neřeknou sami. 

Tak já si o to vyloženě říkám jako klubák a jak jsem psal, jsem ochoten kolem toho vše ošéfovat. Finance za nabíjení nejsou problém, na srazu u Mohelnice prostě borec otevřel klíčem skříňku v kempu pro karavany, opsal si stav jednoho z 8 elektroměrů, píchl mi tam prodlužku a skříňku uzamknul. Kabel tím pádem nešlo vyndat, ale šlo se na něj napojit. No a při odjezdu jsem tam s ním šel znovu, opsal elektroměr, vyndal kabel, zaplatil jsem za 22 kWh 110,- Kč a bylo to. Elektromobily fakt jezdí za hubičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radovanek napsal:

... čili já dojedu elektro vláčkem do Prahy, skočím k dovozci si e208 nebo e2008 vyzvednout, podepíšu mu papíry, klidně složím na konto nějakou jistinu a odfrčím směr Kokořín přes Beroun...

By mě zajímalo kam jedeš na ten sraz. ;) Ty jedeš na Kokořín, ale máme být na Křivoklátsku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych auta na sraz vůbec teď neřešila. Vzhledem k tvrdým opatřením se obávám, že další sraz bohužel nebude, takže nemá cenu to teď řešit. 

@RadovanekPokud si chceš půjčit od Peugeotu elektrické auto, tak si to vyřiď kde chceš,ale sám za sebe a nee za klub..

Já určitě nic domlouvat nebudu.. 

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No @Pe.Tr také to tak trochu vnímám.  

Tak to napíšeme asi takto : Radovánku, děkujeme ti za tvoji nabídku a zájem prezentovat i nové e-vozy od Peugeotu, ale momentálně není vhodná atmosféra požadovat od zastoupení tyto e-vozy.

Vzhledem k situaci budeme rádi , zda bude k dispozici vůbec nějaký a pokud ano, bude to něco spalovacího.

Myslím, že toto je slušná formulace a vyhneme se nedorozumění.  🙂

Ale jinak si myslím, že k tomuto tématu je očividně zásadní otázka zda bude sraz reálný a zda se budou chtít členové za této (Covid) situace vůbec chtít účastnit a riskovat nákazu . . . .  😧

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když se bude chtít vzít někdy "E" na sraz, tak se vezme. Lidi na vyzvednutí jsou a nemusí se to řešit takhle složitě (jet vlakem do Prahy atd.) Jen musí být předem domluvený, jak se bude auto dobíjet. Vánoční sraz nemá (neměl) být v kempu, takže by se muselo dobíjet z obyč zásuvky (= dlouho) a tudíž bez zvláštního elektroměru...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radovanku.... já jako nechci zasahovat do tvých aktivit, ohledně elektriky jsi opravdu daleko... Máš můj obdiv a gratuluji, že si to zrovna v týhle republice dotáhl tak daleko... jenže..

Dohoda s importem je taková, že auta na clubové srazy zajišťuje Verýsek. A jsou pod jejím dohledem, aby se auta neničila atd... Pokud jde o to, dostat na sraz elektriku, tak to není problém logistický, ale technický...., (jednoduše - jde o novinku a zatím jsou auta dost vytížena...) takže jak píše Klemoň, děkujeme za nabídku... :)

V rámci testování e-aut, článků do novin atd..., si (tuším jako předseda asociace) prosím oslov Peugeot ČR sám..., pokud s tebou budou chtít spolupracovat, tak proti tomu samozřejmě nic nemáme, ale Club nechce nyní vzhledem k dobrým vztahům s importem nějaké extrabuřty... :) - jednoduše - chceme ujídat a né se nažrat.. ;)

 

Elekteiku na sraz jednou snad dostaneme, jen si myslím, že tenhle to ještě nebude... :(

 

jinak co se týče nakažení na srazu, tak jistá možnost tam samozřejmě je.., ale to je i v albertu a penáči... Přesto pochopím, pokud se někdo odhlásí... majitelé to zatím berou sportovně... rozsekla bych to asi 15.11. v neděli... :)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr s tou komunikaci (zcela obvyklou) stoprocentni souhlas!!!!!!!!!!!!!

Nicmene sraz stejne dle meho nebude, ja na nem nebudu, takze tak ........

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nebudeš ani v Krumlově..., když to bude práce na nákup a domu.... 😂😂😂

A jinak - nebylo to úplně hezký..., ale přihřejvat sis tu polívku taky nemusel... 😠

To, že je někdo přímější z něj nedělá hned špatnýho člověka... 👻 Club nebude fungovat bez clubáků, a když clubáci nebudou fungovat mezi sebou ❤....... atd.... Radovánkovi sme s Verýskem postup vysvětlovaly už na jaře při plánování Chocerad, obdržel ode mě i několik SZ, a přesto se zase ozval... 🙄

Víc snad není potřeba.... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nebylo prihrejvani, ale konstatovani, protoze takovy "ton" opravdu k smrti nesnasim, a zazil jsem si ho..... a toto zde na foru opravdu nechci. O tom, kdo je spatny a kdo ne, to opravdu neni. Ano Radovanek je neodbytny, nicmene verim, ze par klubaku to proste zajimat muze.

a Krumlov si nejak zaridim ;) 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...