Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

no já si myslím že pan plukovník to vyřeší za nás. Sice do srazu jsou ještě necelí dva měsíce ale on přijde s něčím co to rozřeší. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně.. Pokud pojede ubytování, tak bych nic nerusila.. Sedět u stolu po 6ti můžeme a pokud nepřitvrdí, tak sraz může být... 

Přece si to nenecháme tím šmejdem.. Promiňte mi ten výraz, ale napadá mě ještě horší...zkazit náš sraz.. O jeden už jsme přišli.. O tenhle už nesmíme!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2020 at 18:43, adraj napsal:

chtěl bych se zeptat,mohou do penzionu pejsci? Bohužel nemáme je kam dát. Na strankách penzionu nic nepíšou. Díky

 

Tak co se týče divé zvěře... :)

Možnost je, ale omezená - jinými slovy:
V hlavní budově jsou pouze dva dvoulůžkové pokoje, kde je možnost mít i psa - je tam lino, ne koberec, takže jedině tam...
Znamenalo by to pro vícečlenné rodiny (skupiny), se rozdělit do více pokojů v různých budovách... :)

@Pe.Tr

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MJSytic napsal:

Tak snad se zelenej mozek vyblbne teď a do termínu srazu přijde nějaké rozvolnění :myslim 

Obávám se že do termínu srazu naopak dojde k většímu " utažení opratí ".  Stačí jen když se podíváš na časovou osu toho co se dělo od minulého týdne v pátek vyhlášen NS v neděli už vyhrožoval že dojde ke zpřísnění, pravidla která nastavili od tohoto pondělí měli platit 14 dní po 4 dnech je na stole úprava pravidel a zatím žádá firmy o maximální možnou míru přechodu na home ofice .   Jako nechci malovat čerta na zeď ale z těch zákazů se vyhrabeme možná po vánocích. Protože teď tvrdí že je vysoká nakaženost mezi rodinýma příslušníkama ke konci října až by měla začít sezóna firemních vánočních večírků tak řeknou že hospody budou jen do 18 hodin a dva u stolu.  Jako já osobně si myslím že spousta hospodskejch  raději zavře krám než by se potápěli hloubš. Mluvil jsem s bráchou a ten říkal že posledních 10 dní maj tržby denně do 8000 Kč v hospodě kde je za normálních okolností 150 míst k sezení a před *neumím psát slušně*avirem dělali denně 40-70 000 Kč. A není to o tom že by lidi neměli prachy ale o tom že spousta lidí se bojí jak dlouho to bude trvat a dokud mají solidní příjem tak raději než že by šli do hospody tak ty prachy daj na stranu aby bylo kam šáhnout když by začlo být hůř. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2020 at 10:55, Verýsek napsal:

Auta na srazy od importu řeším já. A elektrické auta tam brát určitě nebudu. Uvažuji max o hybridu. Ale asi sebou vezmu novou 2008.

Super. Tak je můžeme řešit spolu, ty si od nich vezmeš spalovače a já elektriku. Přesun normálně po vlastní ose. Ani to nemusí předávat nabité,  alespoň to prubnu na nabíječkách po cestě, jak jim to šlape. U Berouna, když pojedu spodem, je kromě ČEZ a EON ryhclonabíječek 50 kW i ta nová evropská Ionity 175 kW. OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...