Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Tak Vám teda vážená společnosti nevím a nechci malovat čerta na zeď ale od 10.9 jsou povinné ksichtodekly uvnitř budov. Obávám se že než nastane čas srazu že budou ksichtodekly povinné i venku. A na rovinu pokud by měli být ksichtodekly i jen uvnitř budovy tak se asi budu rozmýšlet jestli někam courat. Vím že času je ještě relativně dost ale moc nevěřím že by do té doby byla situace nějak lepší spíš budeme rádi když bude stabilizovaná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eshop mám připravený..., zatím ho záměrně nepouštím kvůli platbám a následnýmu vracení peněz....

Ale pokud bude otevřený hotelnictví, tak je mi jedno jestli s hadrem nebo bez... 😂 ono se to eště změní všechno.... ďábel slábne.... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsem se nehlásil, tak v tomhle jsem na straně Hurvajze. V pondělí jsem byl s rodinou v divadle a po třech hodinách s rouškou (kdy jsem se opravdu bavil první půlku, druhou jsem jen čekal, kdy budu moct odejít) jsem se zařekl, že další návštěva kulturního svatostánku bude nejdříve až rouškománie zmizí v nenávratnu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v tom učím celej den (10hodin), takže přestaňte bejt bábovky.......!!!!!!!! :bacha Není mi to vůbec příjemný, ale rači se s vámi potkám v roušce (kterou můžeme sundat) než vůbec.... trochu obětavosti pánové by neškodilo..... je to druhý sraz, nad kterým sem strávila dost času a béňo taky nekradu.... a tyhle poznámky jak nebudu, nechci a podobně sou mi dost proti srsti..... nikdo nevíme co bude za 14 dní, takže se přihlašte o ubytko a těšte se a doufejte a...

A konec debaty....! 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj lidi, je super Weri, že jsi koronanezahořkla a jdeš do organizování srazu znovu. I když agent Bureš, Ken ze Superstar i plukovník všechny ochráním Primeros chtějí a budou mít svoji druhou vlnu. Roušky lidi neřešte, prostě jako všude v uzavřené společnosti se normálně zeptám na začátku akce, zda budeme nahoře bez (platí pro všechna pohlaví) a jsme pak všichni nahoře bez. Promořování je základ a jediné, co funguje, je vlastní imunita. 

Bohužel nevím, jak to bude se mnou, máme tam celorepublikovou Noc vědců na VŠB-TUO, kde jsme slíbili závazně přítomnost za elektromobilitu s ukázkami autonomní jízdy. Je to pátek 17-22 hodin, chystáme to od pooběda, balíme až do půlnoci, máme toho obvykle plné kecky. Chodí na to davy lidí. Už nám ale rektor s koronou vyměkl na Art&Science a zrušil akci, takže to bych pak jel už od pátku.

Není to pro Ostravu úplně po ruce, mapy.cz ukazují +-5 hodin libovolným směrem a nepočítají s tankodormem D1, uzavírkami a možnými mrazíčky. Možná zkusím pozlobit za ASEP nějakého lvího dealera a půjčit si na víkend  e-208, e-2008 nebo rovnou e-Traveller. Na konferenci v Boskovicích jsme v pátek už měli k testování s Electrodad nový Citroen DS 3 Crossback E-Tense, ale ten dizajn je fakt ujetý. Bude nějaká elektrika na srazu Weri za organizátory a importéra nebo nebude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...