Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 405 SRi Olomouc....


Hafity

Recommended Posts

@Pepito tu byl naposled 27.7. (k dnešnímu datu).... Doufám, že nemá nějaké komplikace....

A odborníka na "starší kousky":myslim  No to asi bude problém.... :roker

Už je to nějakej pátek co jsem absolvoval "audioprohlídku" pro (tuším) @kovy_s :myslim  V podstatě jsem mu "online" do telefonu hlásil co vidí oko mé.... On mně pak ještě směřoval ke konkrétním věcem, které ho zajímaly, včetně dojmů ze zkušební jízdy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skupině na fb tenhle kousek si myslím byl hodně probírán.. Peugeot 405 rady, nápady, bazar se jmenuje ta skupina.. Hlavně si vemte rukavicu na prahy a nebo nájezdy a podívat se zespodu... Ale jako pokud neprostrčíš pěst prahem tak je to dobrá investice... Ale počítej se spotřebou 10 - 12 L/100. Ale pokud to máš jako víkendovku tak u mě máš 👍 a jdi do toho... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla by to víkendovka.... Takže spotřeba netrápí.... Navíc je to auto z období, kdy jsem opravoval auta jako OSVČ a 205/309/405 byly mým denním chlebem.... Takže trocha nostalgie.... Jediné, co v té době nebylo, byla koroze.... Takže tam si nejsem jistý, kromě obvyklých míst....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hola! Jsme zpátky ve hře! Ale jedna technická: Jde demontovat stropnice u sedanu bez vyříznutí předního, nebo zadního okna? Matně si vzpomínám, že kdysi jsme to na dílně nevyřešili.... Údajně to je zadními dveřmi po demontáži sedaček.... Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Ještě jednou zdůrazňuji, že se ptám na SEDAN !!! U kombi je to malina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to vybouchlo na mé straně, nemám ustájení.... :roker Do zimy žádné nezprovozním.... :nevim   A to, co jsem měl tak nějak zamluvené, sice k dispozici je, ale na přístupové cestě je zčerstva složený svatební materiál.... :roll

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...