Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakého prodejce byste doporučili ?


Tomas234

Recommended Posts

kazdemu sedi nekdo jinej. 

hlavne spousta lidi si o litr levnejsi auto jede koupit na druhou stranu cr a servis resi u sebe ve meste, na to taky nekdy moc servisaci nejsou nadseni.

nekde zas radeji jen prodavaj a neservisuji. hele je to fakt ruzny. zase ja radeji dam vic kdyz vim ze v baraku je komplet servis a fajn lidi s kteryma budu jednat  .

ad peugeot za mne asi bud Domansky cerny most prodejce Novak - technik Zaruba nebo prodejce pani Kubu u Doska v Melnice  a technik Rosicky .

ale je to fakt na chuti kazdeho soudruha.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, no podívej, do ostravy nejeď--je tu banda nafoukaných blbců, co se tváří, že prodávají rolls-rollsy, hlavně nedávej najevo, že tomu rozumíš, pak jsi pro ně hotový nepřítel 😜

ale třeba v Hodoňovicích (najdi si na mapě) se s tebou baví jako rovný s rovným, pohodová atmosféra, vše vyřídíš na jednu-dvě návštěvy, dají i slevu s kterou jsi vůbec nepočítal, zavolají po půl roce, co a jak s autem a jak se daří 😯 (volá člověk--nee automat, že máš vyplnit dotazník pro nějakou statistiku)

ale když si dáš blond paruku, minisukni a namaluješ se, možná uspěješ i tady 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, ozzy56 napsal:

ahoj, no podívej, do ostravy nejeď--je tu banda nafoukaných blbců, co se tváří, že prodávají rolls-rollsy, hlavně nedávej najevo, že tomu rozumíš, pak jsi pro ně hotový nepřítel 😜

ale třeba v Hodoňovicích (najdi si na mapě) se s tebou baví jako rovný s rovným, pohodová atmosféra, vše vyřídíš na jednu-dvě návštěvy, dají i slevu s kterou jsi vůbec nepočítal, zavolají po půl roce, co a jak s autem a jak se daří 😯 (volá člověk--nee automat, že máš vyplnit dotazník pro nějakou statistiku)

ale když si dáš blond paruku, minisukni a namaluješ se, možná uspěješ i tady 😂

😁😁😁  Tak asi prece jen radeji poslu tu manzelku. Diky, zkusim 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pe.Tr napsal:

kazdemu sedi nekdo jinej. 

hlavne spousta lidi si o litr levnejsi auto jede koupit na druhou stranu cr a servis resi u sebe ve meste, na to taky nekdy moc servisaci nejsou nadseni.

nekde zas radeji jen prodavaj a neservisuji. hele je to fakt ruzny. zase ja radeji dam vic kdyz vim ze v baraku je komplet servis a fajn lidi s kteryma budu jednat  .

ad peugeot za mne asi bud Domansky cerny most prodejce Novak - technik Zaruba nebo prodejce pani Kubu u Doska v Melnice  a technik Rosicky .

ale je to fakt na chuti kazdeho soudruha.😉

Souhlas, asi nekde pausalizovat ... mas pravdu, ze jet pres pul republiky kvuli napr. 3 tis je blbost👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot centrum Brno-jih - RM servis na Vídeňské, taky dobrá zkušenost, koupě auta, servis a pak nasledně i pomoc s likvidací totálky, takže lze doporučit, ovšem je to vždy o lidech, pokud se to tam povyměnuje už to nemusí být stejné, ale tak je to všude.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No já nevím no ale zkušenost jako Ozzy nemám. V Ostravě Hruška, naprostá spokojenost a nikoho nafoukaného jsem tam nepotkal. Naopak přímočaré a normální jednání. Úplně na pohodu. Prodejce mi taky volal jestli vše ok, jestli jsem spokojený, sám požádal o dotazník atd. Je pravda že jsem byl u Tichého a tam jsem se dobře necítil. Dřisty o tom jak Francouzi dělají letadlové lodě a Němci to neumí apod hrůzy. Odměřené chování. Asi má každý jinou zkušenost dle toho jak si s kým sedne, tudíž těžko radit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...