Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ikona telefonu se spustí při wifi a zhoršuje mi kvalitu hovoru


Scratch

Recommended Posts

vyreseno, nakonec jsem musel pres seznam hovoru, nastaveni, nastaveni volani, vypnuti volani pres wifi..... tak tahle cesta by mne nenapadla. dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s Tebou Radku nesouhlasím. Mám to zapnuté na Samsungu a funguje to super. V místech kde mám špatný signál GSM (třeba u nás ve skladu), ale dobrý signál lokální wifi tak bez problémů telefonuji. Nebo u několika našich zákazníků také. Prostě ne všade je signál GSM v pohodě a může to tak pomoci. Ale musí být dobré připojení přes wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Scratch napsal:

vyreseno, nakonec jsem musel pres seznam hovoru, nastaveni, nastaveni volani, vypnuti volani pres wifi..... tak tahle cesta by mne nenapadla. dekuji

No tak to ma Aušus v nastaveni hovorů. Taky nechápu proc nemuze bejt vse  na jednom miste

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam ani jedno u Vodafonu, u O2 jsem měl jako ty VoLTE, zaleží co podporuje operator. Kvalita VoLTE byla strašná a technik u operatora mi řekl že česke sitě na to nejsou připravený, cca 3r zpět

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to ikona telefonu se spustí při wifi a zhoršuje mi kvalitu hovoru

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...