Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 - spadly budíky a "hořící" kufr


Mujtim

Recommended Posts

Ahoj, dneska po cestě do práce jsem vyháněl pavučiny. A jako vždy se něco po... :D Asi 10x spadly všechny budíky na 0 jako při vypnutém zapalování, ovšem bez jakékoliv ztráty výkouy. Po opětovném nastartování to bylo v pohodě. Co mě ale zarazilo daleko víc bylo to, když jsem sáhl pro věci do kufru a ty byly úplně vařicí. Koberec v kufru se připekl k podlaze a polystyren ve kterom je rezerva apod. tak byl seškvařený.

Do té chvíle mělo auto hlasitější zvuk, tušil jsem, že je ve výfuku díra.

Bude v háji tlumič výfuku, který mám vyměnit nebo máte zkušenost, že to je něčím jiným?

Díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně elektriky projdi všechny el. spoje a začni kontaktama baterky, uzemňovací minus spoj ke karoserii a motoru, pak pojistkovou skříňku v motoru a kabině (postupně vytáhnout pojistku, zkontrolovat vodivost, vyčistit a dát zpět, a spoje, co uvidíš pod kapotou, třeba el. spoje na starteru, alternátoru, není od věci ty spoje rozpojit, prohlédnout a prostříkat nějakým Kontaktolem ve spreji atd., el. spoje musí být pevné, dotažené, čisté a bez maziv a kovově lesklé (aby byl dobrý kontakt)

neříkám, že ti to pomůže na 100%, ale jako laik asi víc udělat nemůžeš :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...