Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis Renault


MotoMoto

Recommended Posts

jen lak bude za 15 minimálně....ale ikdyž lak nebudeš řešit koupiš vše na vraku tak 15 si veme jen karosař...

já ti rozumím kolik stál předek, tak kup druhé identické auto a nech to přeskládat , ideálně trefené na předek , ale to by tě nesměl tlačit čas no 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 37 minutami, MotoMoto napsal:

Upřesňuji že byl dělaný předek jenom světla staly 14 tisíc.

Tyhle investice hodnotu vozu nezvedají. Pro pojišťovnu je to pořád auto v tý ceně jakou určili. Ono upřímně ani při případném prodeji by to cenu vozu nezvedlo.
Je to těžký rozhodování, ale tipuju že je lepší oželet těch 20 000,- než to toho dalších 40 000,- nasypat.
Rozhodně se zkus odvolat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já to neposkládám a ani nerozeberu. Takže zase někdo jiný a ten bude chtít peníze a to už jsme pak někde jinde. Je to k vzteku, to auto mohlo sloužit ještě pár let bez dalších investic a teď díky nějakému debilovi prostě nebude. K čemu ty pojistky pak jsou. Kdyby to někdo za rozumné peníze koupil tak to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši protože jsem byl požádán abych zhodnotil jestli bych to byl schopnej opravit. Tak Vás seznámím se svým rozhodnutím po konzultaci nad fotkama s klempířem jsme museli konstatovat že ač máme rádi výzvy a tohle by byla výzva tak bohužel je to nad naše síly. Klempíř řekl že opravitelný to je ale v podmínkách karosářské dílny ne u mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Milan+ napsal:

Za tohle mi pojišťovna dala loni 22000. A druhá fotka po mojí opravě. Bylo to ve výztuze. 

Na rozpočet. 

To je bezpředmětné. Jakmile se pojišťovna rozhodne, že to je ekonomická totálka, tak se rozpočtu nedočkáš.
A u starých aut je pro pojišťovnu totálka ideální řešení. U tebe to bylo tak malé poškození, že by z toho totálku nevykouzlili (vzhledem k hodnotě vozu před nehodou). Ale v tomhle případě je to totálka s přehledem a tak to dopadlo, jak muselo. Možná třeba 5tis přitlačí, ale víc nevěřím :( 
A co se týká té aukce? Možná, že je dobře, že to do aukce nešlo. Někdo by nabídnul třeba 15 a poslali by jen 13tis :roll
Je to hnus tenhle systém... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradím ti jednu věc, jdi za advokátem ať ti to sepíše, že jinak se to bude řešit soudní cestou a fakturami prokážete , že to nemůžou srovnávat s nejlevnejsima auta co jsou v inzerci a půjde to😉ty za to nemůžeš, že ti jejich klient zboural auto, ať ti to proplati a pak vymáhají po něm....

V rodině po různých dopisech, kdy se jim nechtělo plnit po dopise advokáta vždy do měsíce doplatili zbytek😉 ale připrav si 1000-2500 za sepsání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se to tak sejde. Já měl o 4 roky mladší auto a u nebouraného jsem zvažoval, jestli do něj dát za opravu cca 40-50. Je to ekonomický nesmysl. Bohužel jsi měl smůlu. Mě to žralo rok. Auto, které jsem koupil jako nové po 8 letech prodávat za 66... Ale nakonec je to jediná rozumná volba. To že jsi do toho dal ta světla? Sbal peníze za totálku. Světla a co se dá prodej zvlášť... Rozhodně to neopravuj. Jestli chceš, zkus štěstí s právníkem. Dost možná od pojišťovny dostaneš více peněz, než kolik tě bude stát ten právník. Ale je tu možnost, že ani to ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...