Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis Renault


MotoMoto

Recommended Posts

Nevím kde se ptát a tak to zkusím tady, pokud by to mělo být v jiné sekci tak se omlouvám a prosím o přesun. Děkuji

Teď k věci:

Byl nám nabourán zezadu jiným řidičem Renault Mega Grand Tour 1,5 dCi kombi a protože nám pojišťovna dala jen 20 tisíc (hajzlové, vypovím Kooperativě všechny pojistky) tak hledám někoho kdo by to byl schopný za použití dílů třeba z vrakáče, opravit. Jedná se o zadní dveře komplet včetně skla, nárazník, asi i vana kufru, pravá zdaní lampa a možná ještě něco.

Nevíte o někom, kdo by to zvládl?

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za typ.

Jinak ještě bojuji a řeším. Odvolal jsem se, ale zatím bezvýsledně. Prostě je to za zabití. Auto do kterého jsme nacpali na jaře 50 tisíc odhadli na 28 a 8 odečetli jako zůstatkovou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tady to není prý o amortizaci, ale o časové ceny vozidla. Prostě vezmou podobné vozy v současnosti na trhu, z toho spočítají půměr, odečtou zůstatkovou cenu vozidla a řeknou, že to je totální likvidace a šlus.

Takže 28 prý průměrná cena na trhu- 8 zůstatková cena a k výplatě 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale houby, buď jsem to blbě napsal a nebo jsi to nepochopil.

Nám jiný řidič svým vozidlem naboural zezadu auto. A jde to z jeho povinného ručení.

Jenže pojišťovny plní (a je jedno, že máš ještě svoji havarijní pojistku) pouze do maximální výše časové ceny vozidla a tu stanoví tak, že se kouknou kolik se prodávájí dnes taková auta a odečtou zbytkovou cenu vozu a rozdíl ti dají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem nad tím uvažoval, štve mě, že to auto je motoricky úplně super a je mi líto to hodit ze stráně. Kdyby mi někdo nabídl dalších 20 tak mu to klidně prodám. Slušná výbava a opravdu vše v pohodě. Jen třeba výměna vysleplých předních světel přišla na 14 tisíc. Děláno najaře. A další věci také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojišťovna ti nenabídla prodej v aukci? :myslim Teda nevím jestli to dělají i u starších aut. Osobně bych to taky neopravoval. To je příčka mezi boky, podlaha kufru, tohle je na karosáře s vybavením. Pátý dveře, nárazník, výztuha pod ním a bůhví co ještě není vidět. Blatníky nejsou schrnutý? Buď bych to rozprodal nebo prodal jako celek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...