Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předpověď počasí trochu jinak


Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

jestli se znovu narodím, budu předpovídat počasí :),  včera večer mluvili, že budou BRUTALNI mrazy a teď ráno že bude celý leden kolem nuly 😯, to už je přesnější kdejaký šaman v africe, ale ten nepotřebuje nejmodernější počítače, satelity a družice 🙈

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já říkám totéž. Synovi vždy říkám, že tohle je nejlepší job. Zedník nepostaví zeď tak nemá peníze. Meteorolog to trefí blbě a ani neřekne sorry. Prý to fouklo jinak. A s tou drahou technikou? Asi na tom hrají tetris. Ať si hodí žábu do velké flašky od okurek a bude to přesnější. A nežere to kilowatty ale pár much na den. Pak jsou ještě další práce snů jako Ústav pro výzkum totalitních režimů apod kraviny. Tam člověk sedí někde v zapomenuté kanceláři, chodí mu prachy vždy přesně na účet a ani pes po něm neštěkne. A takových prací dnes je... Ať si zkoumají klidně palcem v zadnici ale za peníze které si vydělají jinak. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak topič v letním kině, to jsem ještě neslyšel 🤣 A na právníka musíš mít žaludek, já bych někdy nemohl poslouchat stížnosti různých exotů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...