Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozsvietené kontrolky


gadri

Recommended Posts

Zdravím priatelia,

Prv než sa nechám ošklbať v autorizáku prosím o názor  skúsených pežoťákov.

P3008 OU r.2015 1.6  bluehdi-

Rozsvietili sa mi kontrolky  plus hlásenia ako je ukázané na troch fotkách. Podotýkam, že 10 l AdBlue bolo doliatych pred 5 300 km.

Ako to vidíte s opravou?

Ďik.

 

20200814_184848.jpg

20200814_184903.jpg

20200814_190654.jpg

Upraveno uživatelem gadri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po prejdeni 25 km zhasla a jazdy kontrolka servis aj urea a ostala len kontrolka motor. Po tom som natankoval a po ďalších 35 km  zhasla po štartovaní aj kontrolka motor . Hm. Na dia ma poslali do.... vraj teraz už nič nezistia. Teraz žiadne kontrolky nesvietia. Vŕta mi v palici, čo to mohlo byť. Čerpadlo adblue, kontakt na čerpadle, sonda močoviny ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kontrolky sa znovu rozsvieili po cca 50 km. Prebehol som to po diaľnici znovu cca 50 km a svietia vsetky znovu stáe. Na druhý deň začala urea blikať- hláška 1100km. Za 10 min zhasla urea aj servis a ostala iba kontrolka motora . Znovu dia,  servis,- výmena nádrže- kontrolná dia.  3 hod roboty a 890 eur z toho 638 samotná nádrž.

Starú nádrž som si zobral a rozobral čo sa dalo. Som prezvedčený, že keby sa tomu niekto venoval, tak po premeraní tej elektroniky a odskúšaní čerpadla  prípadne na nejakej pomocnej " nadrzi" to spojazdní a mohol by celkom slušne na tom podnikať. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...