Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 3.0 V6 152kw manuál 2002


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Půjde do bíla i s motorákem, vnitřky asi vynechám, uvidí se podle situace

A ano před lakem se projde spodek a popřípadě auto půjde na vyvaření 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Upřímně, motorák půjde zvlášť, chci udělat motor a když bude vyndanej, tak se to přelakuje :D A lak už mám domluvený a myslím i za slušnou cenu (nebudu zmiňovat, nechci případné problémy)

Motor asi trochu žere olej, je trochu cejtit z výfuku, nedrží otáčky občas kolísaj (to by mohla bejt zřejmě váha vzduchu), stalo se mi, že to dokonce tak ztrácelo otáčky, že až chcípl motor.
Domnívám se, že jsou načatý hydroštely. Chtěl jsem udělat komplet přetěsnění a vyčistění motoru, jen nevím jestli to nebudou vyhozený peníze, jestli to bude vůbec potřeba, přece jenom nevím, jak s motorem bylo zacházeno, jestli se vytáčel jen za ohřátého oleje nebo jestli dostával čočky hned za studena. Chtěl bych toho na autě udělat spoustu, jen finance mi toho moc nedovolý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tvoje věc, kolik tě vyjde celolak. Takhle na dálku 20 až 70 tisíc. Dle materiálu a pracnosti.  

Jak tu píše ozzy, aby to neskončilo na tom, že do auta narves pres 100 000 Kč, aby z něj bylo bile Taxi v pěkném stavu. 

Ale držím palce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jen pro informaci, spoiler a křídlo dávat na auto nebudu, budu to mít třeba jen vyrobený, ale na autě to nebude. Proč? Protože to nezapíšu do TP, přední spoiler by prodloužil délku auta a to je velký zásah do TP a nikdo to nezapíše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nový poznatek
Vyloženě miluju původního majitele. Takovouhle prasárnu jsem ještě neviděl.

123336781_918932681971522_6387269235407672599_n.thumb.jpg.ad7ad33a618017a500decb92ab31078e.jpg

Vařený a ty vruty jsou top. Ještě zaslepená hadice šroubem.

Jelikož jsem čistil škrtící klapku a vyměňoval podtlakové hadice, tak jsem vyndal i airbox a při bližším zkoumání jsem zjistil tuhle nádheru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Auto od vtedy žije v Budapešti :) je u známeho. Robí sa na ňom, prasačín tam bolo viac, prevodovka bola zo 607 s iným prevodovým pomerom pár stupňov, BSI niekto už tiež menil a nebola správne vymenená - pár vecí nefungovalo, menil som ju potom za tú, čo tam mala byť. Auto je už biele, bude z toho replika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...